Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

WSZYSCY MŁODZI LUDZIE MARZĄ, BY BYĆ JAK STEVE JOBS.
Był geniuszem i wizjonerem.
Podziwiał go, a potem opłakiwał cały świat.Założył koncern Apple, stworzył komputery Macintosh, iPody, iPhony i iPady.Bez niego nie byłoby urządzeń, którym posługujemy się na co dzień. Był największym informatykiem naszych czasów, legendą przemysłu komputerowego. Człowiekiem, który zmienił nasz świat.

STEVE JOBS (1955-2011) nigdy nie chodził utartymi szlakami.

Od skonstruowania pierwszego komputera Apple w garażu swoich rodziców do śmierci po ponad dziesięcioletniej walce z rakiem zawsze kierował się intuicją. Nigdy nie pytał ludzi, czego chcą.
Sam wiedział lepiej. I sprawiał, że wszystko, czego się tknął,stawało się tym, czego świat potrzebował.
W fascynującej, wypełnionej zdjęciami książce Karen Blumenthal,znana amerykańska autorka i dziennikarka "Wall Street Journal", pokazuje, kim był Steve Jobs i skąd czerpał pomysły, które zrewolucjonizowały nasze życie. Pasjonująco opisuje jego projekty i wynalazki, i opowiada o tym, jak powstały pierwsze komputery osobiste, odtwarzacze muzyczne i tablety.
Przedstawia Jobsa jako ucznia, studenta, męża, ojca, buddystę, wynalazcę, prezesa Apple, i odsłania jego ekscentryczne zwyczaje, obsesje, napady wściekłości, konflikty z kolegami, współpracownikami, rodziną, ale taki naprawdę był geniusz - kochany i nienawidzony - który osiągnął sukces ciężką pracą, niespożytą energią, niesamowitą pomysłowością, wiernością swoim marzeniom i odwagą, by zawsze iść za głosem serca i intuicji. Może najważniejszą wskazówką, którą pozostawił Steve Jobs,są jego słowa skierowane w 2005 roku do studentów Uniwersytetu Stanforda: "Bądź wciąż głodny. Głodny wiedzy."

To wspaniała inspirująca lektura.

Specyfikacje

main

Rok wydania 2012
Autor Karen Blumenthal
Wydawca Amber
Format 205x130
Rodzaj Historia
Język polski
Ilość stron 304
Podkategoria Biografie
ISBN 9788324142972

Producent:Amber

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.