Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Zapraszamy na dwa filmy, które powstały na podstawie odnalezionych po latach scenariuszy Roda Serlinga, twórcy klasycznej serii telewizyjnej "Strefa Mroku".

Kino

Pewnego wieczoru młoda kobieta idzie do kina. W pewnym momencie na ekranie widzi samą siebie, w filmie, będącym rekonstrukcją jej dzisiejszego dnia. Zdezorientowana opowiada o tym przyjacielowi-lekarzowi, który określa to jako przewidzenie powodowane nadmiernym stresem. Wbrew jego zaleceniom, by odpocząć, następnego dnia ponownie idzie do kina, gdzie znów widzi przebieg swojego dnia, zakończony sceną jej śmierci! Przerażona wybiega z kina, ale wydarzenia niepowstrzymane dalej biegną swym torem, zmierzając do tragicznego finału?

Kraina Umarłych

Boston, rok 1868. Młody chirurg owładnięty jest obsesją walki ze śmiercią. Po służbie na froncie podczas Wojny Secesyjnej poprzysiągł sobie, za wszelką cenę przezwyciężać ból i śmierć swoich pacjentów. Kiedy na stole operacyjnym umiera jego pacjent, zauważa u niego ogromną bliznę na głowie. Człowiek ten wcześniej przeżył wypadek, którego nie powinien był przeżyć! Lekarska ciekawość oraz obsesja znalezienia rozwiązania tej zagadki wiedzie go na tajemniczą wyspę, gdzie mieszka stary, zniedołężniały farmaceuta. Człowiek ten przed laty odkrył specyfik przeciwdziałający śmierci, który z czasem stał się jego przekleństwem...

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Robert Markowitz
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 2.0 angielski Dolby Digital 2.0 polski
Kategoria Horrory
Płeć Horrory

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 1994
Czas trwania 93

Producent: Studio Printel

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.