Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

SWEET 7 to siódmy studyjny album SUGABABES, jednego z najlepszych brytyjskich girlbandów ostatnich lat . Krążek jest pierwszym albumem nagranym pod okiem Jaya Browna – człowieka odpowiedzialnego za powstanie „Good Girl Gone Bad” Rihanny oraz sygnowanym przez Roc Nation, wytwórnię JAYA-Z. Większość materiału powstało w Los Angeles oraz Nowym Jorku przy współpracy tamtejszych producentów, takich jak: RedOne, Ryan Tedder, Stargate, Fernando Garibay i The Smeezingtons. Specjalnie dla Sugababes Ne-Yo napisał piękną balladę, „No More You”, zespół współpracował także z Seanem Kingstonem. Podczas pracy nad płytą z tego samego studia korzystała Rihanna i – jak Sugababes przyznają w wywiadach – była pierwszą recenzentką ich piosenkę.

Nowością jest skład zespołu: Keishę Buchanan, która postanowiła rozpocząć solową karierę, zastąpiła niedawna reprezentantka Wielkiej Brytanii na Eurowizji – Jade Ewen.

Pierwszym singlem promującym wydawnictwo był utwór "GET SEXY", który znalazł się na drugim miejscu UK Singles Chart stając się najwyżej notowaną piosenką zespołu od momentu ukazania się singla "About You Now”. Kompozycja jest również ostatnią, nagraną z Keishą Buchanan. Drugim singlem promującym krążek został utwór „ABOUT A GIRL” wyprodukowany przez RedOne Productions, w którego powstaniu uczestniczyła już Jade Ewen.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Sugababes
Tytuł Sugababes: Sweet 7

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.