Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Supernova:
Naukowiec, noblista dr Austin Shepard niespodziewanie znika. Swoim asystentom pozostawia pewne szokujące informacje. Agenci wywiadu podejrzewają, że Shepard ukrył się, ponieważ sprzedał komuś ściśle tajne informacje. Prawda jest jednak o wiele gorsza... Shepard schronił się na wyspie, gdzie postanowił spędzić swoje ostatnie dni. Wie już o czymś, o czym niedługo się dowiedzą się wszyscy... Dokładnie za siedem dni Słońce wybuchnie supernową i unicestwi Ziemię...
Mordestwo na ulicy Morgue:
Klasyka opowieści detektywistycznej z dorobku Edgara Allana Poe: paryski detektyw wyjaśnia zagadkę podwójnego morderstwa.
August Dupin po przejściu na wcześniejszą emeryturę zwyczajnie się nudził, nie mogąc robić tego, co lubi najbardziej - tropić przestępców. Jednak pewnego dnia narzeczony jego córki zostaje oskarżony o morderstwo - jest to dość kuriozalna sprawa, gdyż dotyczy zabójstwa pani L'Espanaye i jej syna - bestialsko rozszarpanych we własnym, zamkniętym od środka mieszkaniu... Teraz Dupin wraz z dawnymi podwładnymi muszą pomóc Adolfowi Le Bonowi, gdyż w Paryżu nie ma nikogo innego kto chciałby się podjąć tej tajemniczej sprawy. Film jest dość wierną adaptacją opowiadania Edgara Allana Poe pod tym samym tytułem. Warto dodać, że Arthur Conan Doyle, tworząc postać Sherlocka Holmesa, wzorował się właśnie na Auguście Dupin.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser John Harrison Jeannot Szwarc
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 2.0 polski Dolby Digital 2.0 angielski
Kategoria Akcja
Płeć Akcja

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2005

Producent: x

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.