Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Susan Boyle ogłosiła wydanie nowej płyty. Album ‘Someone To Watch Over Me’ trafi na półki sklepowe już 7 listopada.

Mająca na swoim koncie 14.000.000 sprzedanych płyt, w ciągu 14 miesięcy Susan stała się muzyczną sensacją, kiedy to w 2009 roku pojawiła się w brytyjskiej edycji programu ‘Mam Talent’, gdzie z miejsca oczarowała panel jury oraz miliony widzów w TV i Internecie za pośrednictwem serwisu You Tube.

Nagrywany pod okiem i uchem producenta muzycznego – Stevea Maca album ‘Someone To Watch Over Me’ postrzegany jest przez samą Susan jako jej najbardziej osobista płyta nagrana do tej pory. Susan mająca pełną kontrolę nad procesem selekcji piosenek, które znajdą się na krążku wybrała te, które są jej najbliższe i odzwierciedlają stan jej obecny stan ducha. Jedną z tych kompozycji jest utwór ‘You Have To Be There’, który premierowo Susan zaprezentowała w amerykańskim wydaniu programu ‘Mam Talent’. Piosenka napisana przez geniusza muzycznwgo i członka legendarnego zespołu ABBA - Björna Ulvaeusa, pochodzi z jednego z bardziej ulubionych przez Susan musicalu - 'Krystyna z Duvemali'.

Na płycie znajdą się także tak kultowe piosenki, jak 'Enjoy The Silence' z repertuaru Depeche Mode czy 'Mad World' Tears For Fears w nowych, stonowanych interpretacjach Susan.

Poprzednie dwa albumy Susan Boyle ‘I Dreamed A Dream’ oraz ‘The Gift’ trafiły na #1 list najlepiej sprzedających się płyt po obu stronach Atlantyku

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pop
Płeć Pop

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pop
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Susan Boyle
Tytuł Boyle: Someone To Watch Over Me

Producent: Sony Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.