Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Laureatka Oscara Susan Sarandon (Najlepsza aktorka, Przed egzekucją, 1995) jest narratorem tej wizualnie olśniewającą i prowokującej dokumentalnej podróży śladami bestsellerowej książki Dana Bursteina Tajemnice Kodu.

Wspólnie z takimi cenionymi i znanymi historykami jak: Timothy Freke (Time Machine: Beyond the Da Vinci Code), Richard Leigh (Time Machine: Beyond the Da Vinci Code), Sean Martin (Templar Code: Crusade of Secrecy) Rabbi Irvin Kula (Simple Wisdom) i Elaine Pagels (The Real Da Vinci Code) odkryj prawdę kryjącą się za rewelacjami ujawnionymi przez Dana Browna w Kodzie Leonarda Da Vinci. Co jest prawdą, a co fikcją literacką? Poznaj szczegóły i sekrety tajemnych symboli, stowarzyszeń, tożsamości biblijnych bohaterów, wielkich uczonych i przede wszystkim prawdziwe znaczenie Graala! Czym w rzeczywistości był zakon Syjonu i jak wygląda prawdziwe oblicze Opus Dei - poznaj odpowiedzi na najtrudniejsze pytania!

Tajemnice kodu odkryją przed Tobą najskrytsze sekrety. Czy w istocie ujawniono największy spisek w historii ludzkości sięgający początków chrześcijaństwa?

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Jonathan Stack
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 angielski
Kategoria Dokumentalne
Płeć Dokumentalne

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika DVD
Rok / data wydania 2006
Czas trwania 87

Producent: Imperial

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.