Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Gotowy na spotkanie z najbardziej egzotycznymi bohaterami Disneya? Obejrzyj "Tarzana" - przezabawną, pełną przygód adaptację klasycznej powieści Edgara Rice\'a Burroughsa o człowieku wychowanym przez małpy.

Kala - gorylica, która straciła własne dziecko - adoptuje osierocone ludzkie niemowlę i nadaje mu imię Tarzan, chociaż przywódca małpiego stada Kerchak sprzeciwia się przyjęciu obcego do swojej rodziny. Chłopiec dorasta u boku neurotycznego słonia Tantora i zawadiackiej gorylicy Terk i szybko przyzwyczaja się do życia w dżungli, jednak niespodziewane spotkanie z ludźmi wywraca jego świat do góry nogami. Tarzan będzie musiał wybrać pomiędzy lojalnością wobec małpiej rodziny, a miłością do pięknej dziewczyny imieniem Jane...

Ta wzruszająca historia o znaczeniu akceptacji oraz potędze rodzinnych więzów zachwyci cię niezapomnianymi piosenkami i olśniewającą animacją! W polskiej wersji językowej bohaterom głosów udzieliły takie gwiazdy jak Joanna Wizmur, Edyta Olszówka, Krzysztof Kowalewski i Witold Pyrkosz!

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser Chris Buck Kevin Lima
Kraj pochodzenia USA
Język Dolby Digital 5.1 polski
Kategoria Dla dzieci
Płeć dla dzieci

Stopka wydawnicza (impressum)

Rodzaj nośnika Blu-Ray
Rok / data wydania 1999

Producent: CD Projekt

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.