Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Podobne produkty

Opis

Autorami niniejszej publikacji są lekarze pracujący w jednym ośrodku akademickim i wspólnie zajmujący się pacjentami z różnymi chorobami układu sercowo-naczyniowego. Codzienną opiekę nad chorym uzupełniają obecnością na ważnych konferencjach i lekturą szeregu wydawnictw z dziedziny kardiologii. Dysponując zaawansowanym armamentarium, nie zapominają o wnikliwym badaniu klinicznym jako podstawie skutecznej terapii.
Książka omawia niemal wszystkie dostępne dziś metody terapii niewydolności serca. Pierwsza część dotyczy ostrej niewydolności serca, począwszy od postępowania przedszpitalnego. W części drugiej przedstawiono kolejne elementy terapii schorzenia w fazie przewlekłej. Ostatnia, trzecia część książki, prezentuje aktualne techniki elektroterapii – najdynamiczniej rozwijającej się dziedziny współczesnej kardiologii.
Publikacja jest skierowana do szerokiego grona odbiorców – od studentów medycyny po lekarzy wszystkich specjalności i na każdym etapie rozwoju zawodowego. Prezentuje krótkie, praktyczne wskazówki postępowania w poszczególnych sytuacjach klinicznych. Uwzględniając najnowsze doniesienia naukowe, skupia się na ich wykorzystaniu w praktyce klinicznej polskiego lekarza.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor Jarosław Drożdż
Wydawca Termedia
Format 235x165
Rodzaj Medycyna, zdrowie
Język polski
Ilość stron 426
Podkategoria Medycyna
ISBN 9788362138708

Producent: Termedia

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.