Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Po blisko dwóch dekadach pisania i nagrywania najbardziej emocjonalnej i naładowanej energią muzyki, Tori Amos. wyda pierwszy album świąteczny, Midwater Graces. Album ukaże się 9 listopada 2009 roku nakładem Universal Republic Records. Następca świetnie przyjętego albumu Abnormally Attracted to Sin, Midwinter Graces zawiera nowe interpretacje klasycznych kolęd i piosenek świątecznych w wykonaniu Tori oraz kilka nowych piosenek Artystki w tym klimacie.

Midwinter Graces to album, który powstawał przez ostatnie 40 lat. Dorastająca w okolicach Baltimore pod czujnym okiem taty pastora kościoła metodystycznego, Tori śpiewała kolędy podczas niedzielnych nabożeństw i uroczystości bożonarodzeniowych w kościele ojca. To były piosenki, które ukształtowały muzyczny gust młodziutkiej Tori, a teraz, po ponad 40. latach pojawiła się szansa na zmierzenie się z takimi klasykami jak What Child, Nowell czy Star of Wonder. Tori doda też odrobinę słonogorzkiej rozkoszy do atmosfery świąt dzięki piosenkom Pink and Glitter i Our New Year.

W nagraniu Midwater Graces Amos towarzyszyli długoletni współpracownicy Matt Chamberlain na perkusji, Jon Evans na basie oraz Mac Aladdin na gitarze. W powstaniu płyty wspierali ja również Big Band oraz orkiestra z doskonałymi aranżacjami Johna Philipa Shanale'a.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Rock
Płeć Rock

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Rock
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Tori Amos
Tytuł Midwinter Graces

Producent: Universal Music

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.