Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Tupcio Chrupcio jest wyjątkowo miłą myszką. I tak samo jak każdego miłego przedszkolaka spotykają go różne przygody, ale też miewa zmienne nastroje.

Tupciowi nie zawsze podoba się ubranie, które musi założyć. Nie zawsze chce posprzątać swoje zabawki. Czasami jest uparty i nieuprzejmy. Zdarza się, że nie słucha swojej mamy. Bywa nawet obrażalski i niekoleżeński. Na szczęście Tupcio Chrupcio szybko dostrzega, że takie zachowanie do niczego się nie przydaje i obiecuje sobie, że już nigdy nie będzie kaprysił.
Piękne, barwne i lubiane przez dzieci ilustracje autorstwa Marco Campanelli wzbogacają teść książek

Autorką polskiej wersji jest Eliza Piotrowska, znana ze swoich publikacji w ",Misiu", i ",Świerszczyku",. Współpracuje także z czasopismem Ryms, poświęconym literaturze dla dzieci. Otrzymała wiele nagród związanych z literacką twórczością dla najmłodszych. Od kilku lat mieszka w Rzymie. Jak mówi: ",Żyją tam bardzo piękni ludzie. A jak wiadomo, najpiękniejszy człowiek to taki, który się uśmiecha",.

Tupcio Chrupcio - to seria książeczek o myszce, która wkracza w ",dorosłe", dzieciństwo, a przed nią poważnie wyzwania: pożegnanie z pieluszką, mycie zębów, kłopoty ze spaniem i jedzeniem, a do tego nieoczekiwane przyjście na świat siostry.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Eliza Piotrowska
Wydawca Wilga
Format 260x240
Rodzaj Dla dzieci
Język polski
Ilość stron 24
Podkategoria Książki dla dzieci
ISBN 9788328011335

Producent: Wilga

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.