Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | 1 pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Konwerter sygnału audio/wideo z USB do DVI, obsługa rozdzielczości do 1920 x 1080, możliwość jednoczesnego podłączenia do 6 wyświetlaczy. Obsługiwane systemy Windows. W zestawie adapter DVI na VGA. Unitek Y-3801 to konwerter sygnału wideo na USB pozwalający na podłączenie do komputera ze złączem USB3.0, wyświetlacza wyposażonego w złącze DVI lub VGA. Jest to idealne urządzeni dla użytkownika biznesowego poszukującego rozwiązania pozwalającego mu na wyświetlanie treści audio-wideo (np. prezentacji) na telewizorach Full HD lub dla specjalistów (np. grafików, DTP, montażystów materiałów filmowych), którzy potrzebują podłączyć do komputera dodatkowy monitor HD który ma duplikować lub rozszerzać pulpit komputera. Świetnie spisze się ponadto w firmach zajmujących się realizacją monitoringu IP. Obsługa do 6 monitorów "Full HD" stwarza możliwość tworzenia matryc typu "TV-Wall" pozwalających na obserwowanie jednocześnie obrazu z dużej ilości kamer a także obsługę funkcji dodatkowych (np "spot monitor") zależnych od wykorzystanego oprogramowania CMS/NVR. Urządzenie docenią także miłośnicy kina domowego którzy będą mogli odtwarzać filmy z komputera bezpośrednio na swoich odbiornika TV. Cechą wyróżniającą ten konwerter jest obsługa rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), oraz dołączona przejściówka z DVI na VGA, która umożliwia podłączenie monitorów/TV ze złączem VGA.
Jednocześnie można podłączyć do komputera kilka konwerterów uzyskując tym samym dostęp do 6 monitorów dla komputerów PC. Dzięki technologi Hot Plug instalacja jest prosta i szybka. Urządzenie zapewnia pełne wsparcie dla monitorów i telewizorów LCD wyposażonych w złącze DVI/VGA.
Możliwość wyboru pracy dodatkowego monitora (MultiScreen, Extend, Mirror) a także obracania obrazu na ekranie. Główne funkcje: Wstecznie kompatybilny z USB2.0 Obsługa sygnału audio/wideo Obsługa rozdzielczości FullHD Zgodny ze standardem HDMI 1.2 Możliwość dołączenia dodatkowego monitora/TV do komputera za pośrednictwem portu USB Nie wymaga dodatkowej karty graficznej Obsługa jednocześnie do 6 wyświetlaczy Obsługa dźwięku 2.1 Obsługiwane tryby obrazu: MultiScreen, Extend, Mirror oraz Screen Rotation Kolory: 16bits oraz 32bits Plug and Play Obsługiwane systemy: MS Windows

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje


Producent: Unitek

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 1 rok temu

    Czy urządzenie dostarczane jest z przewodem usb?