Opinie klientów:

Szacunkowa dostawa:

Sprawdź, kiedy możesz otrzymać produkt

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

Vichy Nutrilogie 1 Krem do skóry suchej o dogłębnym działaniu 50 ml NUTRILOGIE NUTRILOGIE 1 Intensywna pielęgnacja skóry suchej Nawilża skórę suchą. Skuteczność Kompletne działanie odżywcze.
SOS dla skóry suchej - natychmiastowe ukojenie i trwała regenerację.
Sucha skóra nie jest w stanie prawidłowo wytwarzać własnych lipidów. W rezultacie ich niedoboru staje się szorstka w dotyku, ściągnięta, pojawiają się na niej zaczerwienienia, jest mniej elastyczna.
Sfingolipidy: owoc 10 lat badań naukowych, nie tylko uzupełniają niedobór lipidów w skórze, ale także ponownie uczą ją jak naturalnie wytwarzać właśnie lipidy. Prowadzą do odbudowy bariery hydrolipidowej przeciwdziałającej nadmiernej utracie wody przez skórę.
Twoja skóra jest natychmiast ukojona. Suchość i ściągnięcie skóry znikają. Skóra jest znowu elastyczna i pełna komfortu przez 24 godziny od zastosowania. Skóra sucha stopniowo powraca do stanu normalnego. W ciągu 28 dni odzyskuje właściwy poziom nawilżenia. Stosowanie Krem nakładać rano i/lub wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę. Nanieść niewielką ilość kremu w kilku punktach na całej twarzy. Delikatnie rozprowadzić krem wykonując ruchy od środka ku brzegom twarzy, unikając jej rozgrzewania. Suchość skóry - 65%.
Ściągnięcie skóry -72%
81% więcej komfortu. * Samoocena w grupie 45 kobiet o skórze suchej. Tolerancja Wzbogacony w Wodę Termalną z Vichy o działaniu kojącym, wzmacniającym i regnerujacym skórę, krem Nutrilogie 1 zapewnia Twojej skórze 24 godzinne nawilżenie dla 24 godzinnego uczucia komfortu. Odpowiedni dla delikatnej, wrażliwej skóry. Przyjemność Szybko wchłaniająca się, nietłusta konsystencja. Bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe oraz oleje pochodzenia roślinnego przywraca skórze optymalny komfort przez cały dzień.
NUTRILOGIE Intensywne odżywienie bardzo suchej, wrażliwej skóry. Natychmiastowy komfort i głęboka przemiana: nawet bardzo sucha skóra stopniowo powraca do normalnego stanu.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Dla Dla kobiet
Rodzaj skóry sucha
Pora stosowania Na dzień Na noc
Część ciała Twarz
Ilość 50 ml
Rodzaj rozwiązania Krem

Producent: Vichy

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 5 miesięcy temu

    Jaki jest termin ważności dla kremu Nutrilogie 1?