Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Podobne produkty

Opis

Vichy Beauty Deo Dezodorant roll - on opóźniający konieczność depilacji 50 ml. Intensywna kuracja przeciw poceniu się - Stress Resist Dla kogo? Stress Resist dla osób cierpiących z powodu nadmiernego pocenia i którzy chcą połączyć skuteczność antyperspirantu z ultratolerancją dla skóry. Intensywny antyperspirant, działający nawet w przypadku stresu. Skuteczność Hiper skuteczny antyperspirant, działający nawet w przypadku stresu.
Ten bogaty w aktywne składniki przeciwdziałające poceniu się, ultrachłonne minerały i substancję Perspicalm antyperspirant reguluje ciepło i pocenie się w okresach stresu. 72-godzinne działanie antyperspirantu*. Skuteczny nawet w chwilach stresu. Skuteczność wzrasta wraz z każdą kolejną aplikacją.
*Badanie instrumentalne. Antyperspirant stosować codziennie na czyste, suche pachy. Tolerancja Hipoalergiczny. Bezalkoholowy. Nie zawiera parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Przyjemność Bezbarwny antyperspirant. Można stosować na dłonie i stopy. Szybko schnąca i szybko wchłaniająca się konsystencja. Nie klei się. Nie pozostawia białych śladów na skórze i ubraniu. DEZODORANTY Skuteczność i tolerancja dla wszystkich typów skóry, nawet skóry wrażliwej. Niezawodne zabezpieczenie przed przykrym zapachem i potem na cały dzień, nawet przy obfitym poceniu. Reguluje aktywność gruczołów potowych. Hamuje nadmierne wydzielanie potu. Zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu: Roll-on
Dla Dla kobiet
Ilość 50 ml
Korzyści: Przeciwpotne
Seria Dermatocosmetice

Producent: Vichy

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.