Opinie klientów:

Szacunkowa dostawa:

Sprawdź, kiedy możesz otrzymać produkt

Oferta: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 miesięcy

Opis

Zelmer BS 1850 Wagi osobowe Poznaj wagę łazienkową Zelmer BS 1850
Profesjonalna i ultranowoczesna. Ta waga to osobisty trener, który pomoże Ci zadbać o ciało. Określi nie tylko Twój ciężar, lecz także zawartość wody w organizmie, objętość tkanki mięśniowej i tłuszczowej, a także poda zapotrzebowanie na kalorie i ustali indeks masy ciała (BMI). Potrafi zapamiętać parametry aż 12 osób. Tradycja niezawodności Zelmer to jedna z najstarszych i jednocześnie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich marek. Niezawodność, funkcjonalność i nowoczesny design to atuty, którymi Zelmer skutecznie zdobywa rynek małego AGD nie tylko w Polsce. Jesteśmy w opinii konsumentów synonimem trwałości i niezawodności: aż 93% klientów jest zadowolonych z użytkowania Naszych wyrobów i tyle samo poleciłoby markę Zelmer znajomym. Wagi Zelmer Zdrowie? Sprawa najwyższej wagi!
A dokładnie wagi najdoskonalszej, takiej jak cienkie i eleganckie urządzenia Zelmer. Znajdziesz wśród nich modele, które nie tylko precyzyjnie podadzą Twoja wagę, lecz też zmierzą wzrost, poziom tkanki tłuszczowej, określą zawartość wody w organiźmie, zapotrzebowanie na kalorie, a nawet umożliwiają łączność z komputerem i drukowanie wykresów z danymi. Rodzicom polecamy natomiast specjalną wagę dla niemowląt. którą dla zapewnienia dziecku bezpieczeństwa i komfortu wyposażyliśmy m.in. w zagłębienie na powierzchni ważącej, miękkie prześcieradełko i kojące melodyjki.

Specyfikacje

main

Funkcje specjalne: Obliczanie wskaznika BMI Pomiar kalorii Pomiar tkanki miesniowej Pomiar tkanki tluszczowej Pomiar tkanki kostnej

Główne cechy

Typ wagi Elektroniczna
Ilość pomiarów w pamięci 12
Dokładność odczytu (g) 100 g
Maksymalna masa (kg) 180

Pozostałe

Kolor Srebrny

Producent:Zelmer

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.