Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | 1 pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Wheel Stand Pro Deluxe to wysokiej jakości stojak dla kierownic Logitech/Thrustmaster, na którym mocuje się kierownice wraz z pedałami, służącymi do symulacji wyścigowych gier samochodowych. Stojak charakteryzuje się wysoką stabilnością, kompaktowymi wymiarami, niską wagą oraz szerokim wachlarzem regulacji i co najważniejsze, jest składany wraz z zamocowanym na nim sprzętem. Dzięki tej właściwości cały zestaw jest bardzo mobilny i nie zajmuje wiele miejsca. Tak więc po zakończeniu zabawy, całość możemy oprzeć o ścianę lub schować np. do szafy. Unikalna konstrukcja, oraz wysoka jakości materiałów użytych do budowy stojaka, zapewniają bezawaryjną pracę przez długie lata. Ważne cechy:
Wysoka jakość materiałów, ręczny montaż. Wheel Stand Pro wykonany jest z rur oraz blachy wysokiej jakości. Elementy stojaka są malowane proszkowo oraz ocynkowane galwanicznie. Tuleje gumowe (zapobiegające ślizganiu się stojaka po podłodze) wykonane zostały z mieszanki gumowej (stosowanej w lotnictwie i sprzęcie medycznym) niebrudzącej podłogi. Stabilny. Mobilny i składany - kompaktowe wymiary i niska waga (zaledwie 5kg). Zastosowana unikalna, sprężysta konstrukcja idealnie dostosowuje się do nierównego podłoża. Regulowany - pełen zakres regulacji umożliwiający dostosowanie stojaka do każdego siedziska i wzrostu gracza. Kompatybilny z kierownicami: LOGITECH: Logitech G25 Logitech G27 THRUSTMASTER: Thrustmaster RGT FFB Clutch Thrustmaster T500 RS - wymagany zestaw montażowy T500RS

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Główne cechy

Rodzaj produktu Kierownica.

Producent: Wheel Stand

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów (1 pytanie)


  • anonimous 1 rok temu

    Czy jest to wersja deluxe V2. Zależy mi aby skrzynie biegów można było zamontować nie na równi z kierownicą lecz lekko poniżej. Wydaje mi się, że tą opcje ma tylko wersja V2.