Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

DVDmax

Podobne produkty

Opis

Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu chwil wyciszenia. Wewnętrzne wyciszenie to czas, w którym nasz układ nerwowy powraca do stanu równowagi, nasze siły życiowe regenerują się, a nasza postawa wobec świata na nowo staje się pozytywna i twórcza.

Niewątpliwie takiemu ożywczemu wyciszaniu się może sprzyjać muzyka przepełniona klimatycznymi i łagodnymi tonami oraz nastrojowymi melodiami. Właśnie taką pozytywną propozycją jest muzyka z płyty "Wyciszenie". Kojące odgłosy natury splecione są tu z muzyką pełną ciszy, zatrzymania się i piękna, a także z urokliwymi barwami gitary.

Płyta Wyciszenie jest rezultatem doznań ciszy i harmonii jej twórców. Wychodząc ze swoich doznań pokoju ducha, radości i miłości stworzyli płytę, która koi i inspiruje, uwalnia od stresów i pomaga się zregenerować. Muzyka ta prowadzi poza napięcia dnia codziennego ukazując świat wewnętrznego piękna, jak i pomagając przekroczyć problemy z bezsennością. Może być zarówno doskonałym podkładem do relaksacji, jak służyć do codziennego słuchania.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Pozostałe
Gatunek Pozostałe

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Pozostałe
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Rafał Seremet
Tytuł WYCISZENIE

Producent: Victor 11

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.