Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Skład:
w 10 ml syropu: Wapń - 200 mg Fosfor - 105 mg Witamina D3 - 3,75 µg Witamina K - 56,3 µg Ekstrakt z pędów bambusa standaryzowany na zawartość krzemu - 14,7 mg ekstraktu dostarcza 10 mg krzemu Właściwości i zastosowanie:
Bilans wapnia i fosforu ma szczególne znaczenie, ponieważ oba te składniki mineralne wchodzą w skład hydroksyapatytu – związku stanowiącego mineralne rusztowanie tkanki łącznej, odpowiedzialnej za mechaniczną wytrzymałość kości. Z tego względu bardzo ważne jest zrównoważone spożycie obu pierwiastków. Wapń bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Jest składnikiem mineralnym potrzebnym do utrzymania zdrowych kości i zębów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Fosfor przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Razem z wapniem pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina D3 pomaga w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Bierze udział w procesie podziału komórek, wpływa na funkcjonowanie układu odpornościowego, a także pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Witamina K pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ekstrakt z pędów bambusa dzięki zawartości krzemu przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i stawów. Składniki suplementu diety Wzrostan zalecane są w celu: utrzymania zdrowych kości, zębów i stawów uzupełnienia diety w wapń, fosfor, witaminę D3 oraz witaminę K Stosowanie:
Dzieci powyżej 3 roku życia: 10 ml dziennie. Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Informacje dodatkowe:
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Specyfikacje


Producent: Aflofarm

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.