Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowy zwrot

  • Darmowa dostawa

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Zamrażarka Bosch GSN 54AW31F. Zamrażarka szufladowa o szerokości 70 cm, w klasie energetycznej A++. Model ten posiada pojemność całkowitą netto 323 l, w ciągu doby jest w staNie zamrozić 22 kg żywności. W razie awarii zasilania produkty spożywcze Nie zostaną rozmrożone przez 25 godzin. Wewnątrz zamrażarki znajduje się 7 szuflad w tym 1 szuflada BigBox. FreshSense: utrzymuje stałą temperaturę wewnątrz chłodziarki, aby przechowywane w niej produkty pozostały dłużej świeże.
Bardzo wydajna klasa energetyczna A++.
NoFrost: nigdy więcej rozmrażania. Przechowywane produkty nie pokryją się nigdy lodem ani szronem - oszczędność czasu i wygoda.
VarioZone: większa elastyczność użytkowania zamrażarki dzięki wyjmowanym szklanym półkom i szufladom.
Oświetlenie LED: równomiernie oświetlona chłodziarka z komfortem dla oczu i bez potrzeby wymiany. Oświetlenie LED Zastosowanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania. Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje sprawne przez cały okres eksploatacji urządzenia. IceTwister Teraz możesz konkurować z dowolnym barem na plaży. Dzięki świeżym kostkom lodu z praktycznej, zdejmowanej kostkarki IceTwister Twoje zimne napoje będą smakowały jeszcze lepiej. Jedno napełnienie wystarczy na 20 kostek. Obsługa kostkarki jest szybka i prosta — można ją napełnić bez rozlewania wody. MultiAirflow System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów wywołuje delikatny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. SuperFreezing Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych produktów do zamrażarki; sprawia też, że nowe produkty są zamrażane szybciej. Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Zapobiega to marnowaniu energii. BigBox Przedstawiamy wyjątkowo głęboką i praktyczną szufladę na produkty mrożone umożliwiającą wygodne układanie pojemników lub dużych porcji mrożonej żywności, jak np. tort czy pizza. Nieważne, czy musisz zaopatrzyć się na urodziny dla dziecka czy zamrozić tort weselny — szuflada BigBox zapewni wystarczająco dużo miejsca nawet na duże porcje.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ urządzenia Zamrażarka
NO FROST System chłodzenia zamrażalki Tak
Całkowita pojemność netto (l) 323
Klasa energetyczna A++
Pojemność netto zamrażarki (l) 323
Zużycie energii (kWh / rok) 281 kWh

Zamrażarka

Liczba szuflad w zamrażarce 7
Zdolność zamrażania (kg / 24h) 22

Design

Kolor Biały
Inox bez śladów palców Nie
Obustronny montaż drzwi Tak
Wymiary (WxSxG cm) 176 x 70 x 78
Oświetlenie wewnętrzne Tak

Szczegóły techniczne

Liczba kompresorów 1
Poziom hałasu (dB) 42
Wysokość 176 cm
Szerokość 70 cm
Głębokość 78 cm
Waga (kg) 92

Producent: Bosch

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.