Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Podobne produkty

Opis

Carmen Posadas, laureatka najważniejszych nagród w literaturze hiszpańskojęzycznej, wykorzystując elegancką formę "Kto zabił?", stworzyła poruszający literacki obraz ludzkich namiętności, wykraczających poza sztywne ramy kryminału.

Autorka Małych niegodziwości i Pięciu błękitnych much powraca jako mistrzyni stylowego kryminału - prawdziwi znawcy twórczości Agathy Christie docenią smaczki poukrywane w tej powieści.

Grupka przyjaciół na jachcie, tajemnicze morderstwo, wszyscy są podejrzani, bo każdy z nich miał motyw... Sytuacja jak w klasycznym kryminale, gdyby nie fakt, że być może zamordowana Olivia sama to wszystko ukartowała! Czy rzeczywiście można być aż tak perfidną osobą i dać się zabić, żeby dokonać zemsty na nielubianych znajomych? Zagadkę spróbuje wyjaśnić Agata, siostra zamordowanej Olivii, miłośniczka powieści detektywistycznych. Ale czy przypadkiem i ona nie jest nieświadomym niczego elementem wyrafinowanej gry swojej siostry? I czy wytropienie mordercy to na pewno właściwe zakończenie?

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2012
Autor Carmen Posadas
Wydawca MUZA
Format 205x145
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 352
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788377582022

Producent: Muza

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.