Opinie klientów:

Sprzedawane przez: Matras Księgarnie

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Roman Niemczyk
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Ekonomiki Produkcji. Dyplomowany nauczyciel przedmiotów ekonomicznych. Wykładowca rachunkowości w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie oraz nauczyciel przedsiębiorczości w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych w Sztumie. Ekspert oświatowy z zakresu przedmiotów ekonomicznych. W swoim dorobku naukowym posiada 59 napisanych książek oraz 58 artykułów naukowych.

Przedstawiamy Państwu dwa zbiory zadań. W tym opracowaniu " Zbiór zadań z podstaw rachunku kosztów", a w poprzednim "Zbiór zadań z podstaw rachunkowości". Układ materiału umożliwia samodzielną naukę i studiowanie tych przedmiotów, a to dzięki metodycznie opracowanym zadaniom czytelnie z przedstawionymi rozwiązaniami, a następnie wskazanie ćwiczeń, które czytelnik powinien samodzielnie rozwiązać.

Taki sposób prezentacji wiedzy powinien pomóc w zgłębianiu praktyki służbom finansowo-księgowym, początkującym księgowym, jak też słuchaczom szkół policealnych, studentom wyższych uczelni ekonomicznych, uczestnikom kursów z rachunkowości oraz wszystkim tym, którzy zamierzają poznać i nauczyć się podstaw tych dziedzin wiedzy.

Zagadnienia podane w niniejszej książce uwzględniają aktualnie obowiązujące przepisy prawne, przede wszystkim znowelizowaną ustawę o rachunkowości oraz ustawę o podatku VAT.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Autor Roman Niemczyk
Wydawca PLACET
Format 236x165
Rodzaj Biznes i ekonomia
Język polski
Ilość stron 160
Podkategoria Finanse, bankowość
ISBN 9788374881791

Producent: Placet

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.