Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Podobne produkty

Opis

Skład: Zawartość witamin i minerałów w zalecanej porcji dziennej (2 saszetki): Witamina E - 10 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu (83,3 % realizacji dziennego zalecanego spożycia) Witamina B6 - 2 mg (142,8 % realizacji dziennego zalecanego spożycia) Magnez - 120 mg (32% realizacji dziennego zalecanego spożycia) Potas - 280 mg (14% realizacji dziennego zalecanego spożycia)
Wskazania i działanie: Preparat magnezowy o specjalnie skomponowanym składzie. Potas, witamina E, magnez i witamina B6 wykazują pozytywny wpływ na prawidłową pracę mięśni (skurcze i rozkurcze). Potas uczestniczy w przekazywaniu impulsów nerwowych w układzie nerwowym i mięśniowym, zapewnia prawidłowy przebieg reakcji związanych z kurczliwością mięśni. Witamina E pełni w organizmie człowieka funkcję fizjologicznego przeciwutleniacza, stabilizuje błonę komórkową. Magnez jest katalizatorem ponad 300 reakcji enzymatycznych, przebiegających w organizmie. Między innymi reguluje przechodzenie jonów pierwiastków z przestrzeni międzykomórkowej do wnętrza komórki, co wpływa na prawidłową pracę mięśni. Witamina B6 jest koenzymem wielu reakcji zachodzących organizmie, ma korzystny wpływ na wchłanianie minerałów, w tym magnezu. Stosowanie:
2 razy dziennie po 1 saszetce rozpuścić w ½ szklanki wody. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przeciwwskazania:
Uczulenie na którykolwiek ze składników preparatu. Informacje dodatkowe:
Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej dawki do spożycia w ciągu dnia.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje


Producent: NP Pharma

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.