Opinie klientów:

0

Dodaj recenzję | Zadaj pytanie

Sprzedawane przez:

eMAG

Dołączona gwarancja: szczegóły

Klienci indywidualni: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Żelazko Bosch TDA 2325
Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska. Komfortowe prasowanie dla każdego
Nasze żelazka są funkcjonalne i bezpieczne. Blokada kapania w niskich temperaturach i Air System gwarantuje bezpieczne prasowanie najdelikatniejszych tkanin. Wyłącznik bezpieczeństwa, który odcina nagrzewanie stopy, to idealne rozwiązanie dla zapominalskich. Komfortowe prasowanie dla każdego Niezależnie jaki model wybierzesz, zawsze będziesz odczuwać satysfakcję z jego pracy.
Żelazko Bosch TDA 2325 ze stopą ceramiczną Palladium glissee, która odpowiada za idealną dystrybucję pary i ma doskonałe właściwości ślizgowe posiada wiele praktycznych właściwości. Do najważniejszych z nich należą: płynna regulacja temperatury, pionowe uderzenie pary, spryskiwacz (0,5 g/ na uderzenie) , zabezpieczenie przed przegrzaniem, istnieje możliwość stosowania wody z kranu (maksymalny stopień twardości 2, tj. 7-14° w skali dH), wskaźnik poziomu wody, pojemnik do nalewania wody, kulkowe połączenie kabla z korpusem żelazka, łatwy do zwinięcia kabel z klamerką spinającą 1,8 m, zwijanie przewodu w tyle urządzenia, regulowane wytwarzanie pary maksymalnie do 20 g/min, uderzenie pary do 50 g/min, system anticalc oraz przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 220 ml.
Konsekwentne zasady Już od wielu dekad marka Bosch kojarzona jest z innowacyjną technologią, najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnym wzornictwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii i sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż Wasze zaufanie”. Od tej zasady nie odstąpiliśmy do dziś i w tym właśnie tkwi siła naszej marki. Jesteśmy autorami wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są nasze, energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego.
Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Główne cechy

Moc (W) 1800
Stopa Palladium-Glissee
Rodzaj produktu: Żelazko
Pojemność zbiornika na wodę (l) 0.22

Funkcje

Strumień pary (g/min): 20
Prasowanie pionowe Tak
Silne uderzenia pary (g/min) 50
Strumień pary Tak
System antywapienny Tak
Blokada kapania Nie
System samooczyszczenia Tak
Automatyczne wyłączanie Nie
System blokady Nie
Miejsce na nawinięcie przewodu Nie
Obrotowe połączenie przewodu sieciowego Nie
Funkcja ECO Nie
Podkład antypoślizgowy Nie
Końcówka parowa Nie

Charakterystyka techniczna

Wymiary (szer x gł x wys): 138 x 124 x 281 mm
Długość przewodu zasilania (m) 1.8

Producent: Bosch

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.