Opinie klientów:

Sprzedawane przez: eMAG

  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 miesięcy

Podobne produkty

Opis

Żelazko Bosch TDI 903231 A Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska. Komfortowe prasowanie dla każdego Nasze żelazka są funkcjonalne i bezpieczne. Blokada kapania w niskich temperaturach i Air System gwarantuje bezpieczne prasowanie najdelikatniejszych tkanin. Wyłącznik bezpieczeństwa, który odcina nagrzewanie stopy, to idealne rozwiązanie dla zapominalskich.

Komfortowe prasowanie dla każdego Żelazko parowe Bosch TDI 903231 A o mocy 3200-3450 W, pojemności zbiornika na wodę 400 ml, ze stopą Ceranium Glissee, pionowym uderzeniem pary, systemem antywapiennym oraz z płynną regulacją temperatury. MotorSteam: Wbudowany kompaktowy silnik wspomagający wytwarzanie stałej, dużej ilości pary. Para z łatwością głęboko wnika w każdy rodzaj materiału. Możliwość odkamieniania za pomocą specjalnego środka do odkamieniania TDZ1101 i-Temp Advanced: Automatyczny poziom temperatury oraz pary idealny dla wszystkich rodzajów tkanin. Program Antishine: Wyjątkowa ochrona ciemnych i delikatnych tkanin przed wybłyszczaniem. Główne cechy: Moc: 3450 W max. MotorSteam: wbudowany kompaktowy silnik wspomagający wytwarzanie stałej, dużej ilości pary. Para z łatwością głęboko wnika w każdy rodzaj materiału SensorSteam: urządzenie grzeje i wytwarza parę tylko wtedy, gdy trzymamy je w dłoni Trójfazowa stopa CeraniumGlissée gwarantująca doskonałe właściwości ślizgowe oraz bardzo dużą odporność na zarysowania AdvancedSteam System: optymalna dystrybucja pary dzięki nowej stopie żelazka i-Temp Advanced: automatyczny poziom temperatury oraz pary idealny dla wszystkich rodzajów tkanin Program Antishine: wyjątkowa ochrona ciemnych i delikatnych tkanin przed wybłyszczaniem Funkcje Regulowane wytwarzanie pary: max 65 g/min. Uderzenie pary: 200g 3-stopniowa regulacja pary:eco,max i wyłączona SteamOnDemand: wytwarzanie ciągłego strumienia pary tak długo jak tylko wciśnięty jest przycisk aktywujący wytwarzanie pary (pod uchwytem) Pionowe uderzenie pary do odświeżania ubrań Płynna regulacja temperatury Funkcje dodatkowe Wyświetlacz TempOK informujący o ustawieniach temperatury. Pulsuje podczas każdej zmiany temperatury, aż do momentu kiedy wybrana temperatura zostanie osiągnięta. System odkamieniania 4AntiCalc: 4 rodzaje systemów zapobiegających osadzaniu się kamienia: - funkcja samoczyszczenia self-clean,
- calc’n clean,
- zintegrowany system anti-calc,
- ampułki ze środkiem do odkamieniana Blokada kapania w niskich temperaturach Ergonomiczny design: wygodne miejsce na kciuk, duże przyciski, maksymalny komfort przy prasowaniu QuickFill: duży otwór ułatwiający szybkie i wygodne napełnianie żelazka wodą Łatwy do zwinięcia kabel o długości 2.5 m z klamerką spinającą Przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 400 ml Wygodne prasowanie miejsc wokół guzików, zamków dzięki specjalnemu kształtowi stopy Spryskiwacz Konsekwentne zasady Już od wielu dekad marka Bosch kojarzona jest z innowacyjną technologią, najwyższą jakością, niezawodnością i nowoczesnym wzornictwem. Swoją renomę zawdzięcza konsekwentnie realizowanej filozofii i sformułowanej w 1886 r. przez założyciela marki, Roberta Boscha, który powiedział: „Wolę stracić pieniądze niż Wasze zaufanie”. Od tej zasady nie odstąpiliśmy do dziś i w tym właśnie tkwi siła naszej marki. Jesteśmy autorami wielu pionierskich patentów, czego najlepszym przykładem są nasze, energooszczędne urządzenia gospodarstwa domowego. Komfort i oszczędność na co dzień W oparciu o wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę wciąż proponujemy nowe rozwiązania – aby obowiązki domowe były coraz łatwiejsze, a w wielu wypadkach stały się prawdziwą przyjemnością. Sprzęty domowe Bosch kojarzone są z najwyższą funkcjonalnością i innowacyjnością; w naszych laboratoriach trwają nieustannie prace nad ich doskonaleniem. Dzięki temu możemy poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi co roku za doskonały design oraz nasz wkład w ochronę środowiska.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Główne cechy

Moc (W) 3200
Stopa Ceranium-Glissee
Rodzaj produktu Żelazko
Pojemność zbiornika na wodę (l) 0.4

Funkcje

Strumień pary (g/min) 65
Silne uderzenia pary (g/min) 200
Strumień pary Tak
System antywapienny Tak
Blokada kapania Tak
System samooczyszczenia Tak
Końcówka parowa Tak

Charakterystyka techniczna

Waga 2.06 kg
Długość przewodu zasilania (m) 2.5
Kolor Czarny/Czerwony

Producent: Bosch

Produkty komplementarne

Opinie (5 opinii)


Ogólna ocena produktu:

4.8 (5 opinii)

Masz ten produkt? Używasz go?

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić


Sortuj według:

Opinia dodana przez
anonimous
2 lat temu

Żelazko Bosch TDI 903231 A

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Żelazko bardzo szybko się nagrzewa dysponuje mocnym uderzeniem pary co powoduje że radzi sobie skutecznie z każda tkaniną - rozprasowuje szybko nawet mocne zagniecenia. Automatyczny dobór temperatury sprawia że prasowanie staje się przyjemnością.
4 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
2 lat temu

Żelazko Bosch TDI 903231 A

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego żelazka- posiada wiele funkcji o których dotąd nie marzyłam. Żelazko bardzo szybko się nagrzewa dysponuje mocnym uderzeniem pary co powoduje że radzi sobie skutecznie z każda tkaniną - rozprasowuje szybko nawet duże zagniecenia. Funkcja automatycznego doboru temperatury i-Temp sprawia że prasowanie staje się przyjemnością.
4 osoby uznały tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
2 lat temu

Żelazko Bosch TDI 903231 A

Użytkuję od tygodnia jestem bardzo zadowolona. Prasowanie to czysta przyjemność. Polecam.
Jedna osoba uznała tę opinię za pomocną
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
10 miesięcy temu

Zakupiono u nas

Użytkownik

Polecam produkt. Sugerowałem się opiniami w sieci. Nie zawiodłem się. Opisywana często głośność nie ma uzasadnienia. Specyfikacja żelazka rewelacyjna.
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 rok temu

Zakupiono u nas

żona mówi, że za ciężkie jest

Żona mówi, że za ciężkie jest - nie wiem jak jej przetłumaczyć, że tak drogie żelazko nie może być złe:)
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Opinia dodana przez
anonimous
1 miesiąc temu

Zakupiono u nas

Świetnie

Jestem bardzo zadowolona z żelazka, świetnie prasuje
Recenzja przydatna?
Brak komentarzy

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie o produkt?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.