Opinie klientów:

Sprzedawane przez: DVDmax

Podobne produkty

Opis

Czy strach powstrzymuje cię od działania? Ile energii i emocji marnujemy na zamartwianie się tym, co nigdy się nie zdarzy? Strach uchwycił świat w swoje szpony. Widzimy to w ekonomii, w polityce, na rynku pracy, obserwujemy też coraz więcej różnego rodzaju kataklizmów. Każdego dnia media przekazują informacje, które wzbudzają jeszcze większy strach.

Ta książka pomoże ci rozpoznać i zniszczyć źródło strachu w twoim życiu. Ukaże ci Boży arsenał nadprzyrodzonej broni. Ucząc się z niej korzystać, otrzymasz moc i odwagę, które zmienią twoje funkcjonowanie w każdej dziedzinie życia.

CZY STRACH POWSTRZYMUJE CIĘ OD DZIAŁANIA?
Czego boisz się najbardziej? Choroby? Utraty pracy? Porażki? Tego, co może spotkać twoje dzieci? Strach w podstępny sposób wpływa na nasze codzienne życie - okrada nas z radości, pokoju, a nawet energii w realizowaniu marzeń. Ale nie musi tak być. Bóg nie chce, żeby strach rządził twoim życiem. W tej książce Jentezen Franklin przedstawia narzędzia, których potrzebujesz, żeby zwyciężyć strach i wieść szczęśliwe życie.

Dowiedz się, jak:
- Podjąć wyzwanie i pójść drogą nowych możliwości.
- Znaleźć odwagę, aby walczyć o swoją rodzinę.
- Poczuć się bezpiecznie w cieniu Bożej ochrony.
- Mężnie stawiać czoła każdej sytuacji, m.in. w dziedzinie: finansów, wiary, relacji z ludźmi, zdrowia.
- Odnaleźć źródło prawdziwego bezpieczeństwa.

Jentezen Franklin jest znanym i popularnym mówcą konferencyjnym, a jego program telewizyjny "Kingdom Connection" prezentują co tydzień krajowe i zagraniczne stacje telewizyjne. Napisał również kilka książek, w tym bestseller Uwierz, że możesz. Razem z żoną, Cherise, wychowują pięcioro dzieci.

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Autor Jentezen Franklin
Ilość stron 195
ISBN 978-83-601-2464-2
Rozmiar 146 x 250 mm
Kategoria Pozostałe

Producent: Koinonia

Produkty komplementarne

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.