Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Zobacz powiązane produkty po:

Opis

Odkryj prawdę, która może odmienić nie tylko twoje życie, i nie traktuj obojętnie dramatu tych, którzy zostali dotknięci przez los.

"Życie na ulicy" to opowieść zaskakująca, niezwykła, wzruszająca. Osobista, bo oparta na prawdziwych wydarzeniach, relacja Danielle Steel z jej jedenastoletniej działalności na rzecz bezdomnych w San Francisco.

Pisarka angażuje się w pomoc pozbawionym dachu nad głową mieszkańcom metropolii, kiedy przepełniona smutkiem po śmierci syna, próbuje odzyskać sens życia. Zakłada stowarzyszenie Yo! Angel! Wspierana przez ludzi dobrej woli, raz w miesiącu przez lata przemierza ulice miasta, nie tylko po to, by dostarczyć najbardziej potrzebującym podstawowe artykuły, które pomogą im przetrwać, jak ciepłe ubrania, jedzenie, środki czystości, ale także by dodać im otuchy i nadziei.

Danielle Steel przywołuje spotkania, które wywarły na niej największe wrażenie, wręcz wstrząsnęły nią czy nawet ją przeraziły. Uświadamiając czytelnikom niestałość losu i obojętność instytucji publicznych na czyjąś krzywdę, zachęca nas wszystkich do niesienia nadziei innym.

Danielle Steel to najpoczytniejsza współczesna autorka książek. Napisała ponad 80 powieści, których łączny nakład przekroczył 590 milionów egzemplarzy na całym świecie. Wszystkie trafiają na czołowe miejsca list bestsellerów "New York Timesa", "Wall Street Journal" i innych rankingów najlepiej sprzedających się tytułów, wiele z nich zostało przeniesionych na ekran. Część wynagrodzenia ze sprzedaży książki Z potrzeby serca pisarka przekaże na konto Stowarzyszenia Emmaus, które walczy z ubóstwem i społecznym wykluczeniem.

Specyfikacje

main

Rok wydania 2012
Autor Danielle Steel
Wydawca G+J Gruner+Jahr
Format 195x130
Rodzaj Literatura piękna
Język polski
Ilość stron 144
Podkategoria Literatura piękna obca
ISBN 9788377781623

Producent:G+J Gruner+Jahr

Opinie

Napisz pierwszą recenzję

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.