Opinie klientów:

Sprzedawca: WASSERMAN

43099

Zapas wyczerpany
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Akumulator żelowy VPRO 65Ah 12V AGM VRLA

Zabezpieczaj się!


Dlaczego akumulatory żelowe są najlepsze? Akumulatory z serii VPRO 65 Ah to technologia AGM (Absorbent Glass Mat) VRLA takie akumulatory są przeznaczone głównie do zastosowania w systemach zasilania awaryjnego (UPS, systemach automatyki), w instalacjach solarnych lub razem z przetwornicami napięcia. Świetnie sprawdzą się w układach ładowania buforowego, ale mogą być też być stosowane w aplikacjach, w których akumulatory pracują cyklicznie. Żywotność tych akumulatorów to od 8 do 10 lat pracy w optymalnej temperaturze ok.20-25 stopni Celsjusza. Do głębokości 50 procentowego rozładowania posiadają około 650 cykli pracy. Budowa wewnętrzna oparta jest na separatorach z włókna szklanego z elektrolitem. Akumulatory te posiadają zawory ciśnieniowe, które się otwierają automatycznie w razie wykrycia zbyt wysokiego ciśnienia wewnątrz akumulatora i odprowadzają powstały gaz na zewnątrz. Obudowa akumulatora wykonana jest z materiału typu ABS, a ogniwa z miedzi.

Jakie są najczęstsze zastosowania akumulatorów typu AGM VRLA ? Akumulatory żelowe typu AGM VRLA stosuje się najczęściej w układach zasilania awaryjnego, w systemach alarmowych, systemach kontroli dostępu, w instalacjach fotowoltaicznych, w systemach telewizji przemysłowej, w oświetleniu zapasowym, do zasilania zabawek elektrycznych, zasilania skuterów i w wielu jeszcze innych dziedzinach. Akumulatory żelowe nie wymagają uzupełniania czy wymiany elektrolitu i mogą pracować w różnych pozycjach. Są wydajne i sprawne z długą żywotnością. Żelowe akumulatory to wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na wysokie temperatury. Są najbezpieczniejsze w użytkowaniu ze względu na zabezpieczenia i brak wycieków elektrolitów.

*

DŁUGOŚĆ 350 mm ŁADOWANIE BUFOROWE 13,5 – 13,8 V (-18 mV/C) ŁADOWANIE CYKLICZNE 14,5 – 15,0 V (-30 mV/C) NAPIĘCIE 12V POJEMNOŚĆ 65 Ah , 40 °C - 102% , 25 °C - 100 % , 0 °C - 85 % , -15 °C - 65 % PRĄD ŁADOWANIA AKUMULATORA 19,5 A REZYSTENCJA WEWNĘTRZNA 6,5 mΩ przy pełnym naładowaniu (25 °C) ROZŁADOWANIE WŁASNE 2-3 % na miesiąc przy 25 °C SZEROKOŚĆ 166 mm WAGA 20,4 Kg +- 4 % WYSOKOŚĆ 179 mm ŻYWOTNOŚĆ 8 - 10 lat

Specyfikacje

Charakterystyka techniczna

Natężenie prądu (Ah) 65Ah

Producent: VOLT POLSKA

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image