Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

2159

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Opis

Farsa z czasów II wojny światowej, w której bez skrupułów ośmieszani są Niemcy, Francuzi, Włosi i Anglicy. Akcja serialu rozgrywa się w okupowanej przez faszystów Francji, w małym prowincjonalnym miasteczku. W uroczej knajpce bywają dosłownie wszyscy: fajtłapowaci niemieccy oficerowie, namiętne partyzantki z miejscowego Ruchu Oporu, zagubieni angielscy jeńcy, włoscy brygadierzy i sepleniący żandarm. Właściciel tego przybytku Rene (Gordon Kaye) dzielnie odpiera ataki ze wszystkich stron i znajduje czas, by romansować pod bokiem swojej naiwnej żony...

Na płytach 6 odcinków:

Odcinek 1

Flick dowiaduje się, że komuniści ukradli jego kiełbasę i domagają się za nią okupu. Powstaje plan, aby to Rene przekazał okup, po czym pułkownik ze swoimi ludźmi będzie mógł zastawić pułapkę na komunistów i odzyskać pieniądze.

Odcinek 2

Pies Grubera dobiera się do kiełbasy, w której ukryty jest obraz. Rene namawia Grubera do wykonania jeszcze jednej kopii. W tym czasie ukradziony silnik od kosiarki zostaje ukryty w fotelu inwalidzkim Fanny.

Odcinek 3

Maria zostaje uwięziona w zamku przez van Klinkerhoffena z kiełbasą, w której schowana jest "Madonna z wielkim cycem", podczepioną do biustu. Generał w końcu odkrywa kiełbasę i chowa ją do szafy.

Odcinek 4

Próba uwolnienia lotników przy pomocy starego samolotu, z wykorzystaniem podwiązek i silnika od kosiarki von Klinkenhoffera, powodzi się. W tym czasie Gruber dostaje obraz "Madonny z wielkim cycem" do skopiowania, mimo że teściowa Rene z głodu odgryzła róg obrazu, na którym widniał podpis.

Odcinek 5

Rene ukrywa "Madonnę z wielkim cycem" za płótnem starego obrazu. Generał zauważa, że ów stary obraz to dzieło van Gogha i konfiskuje je. W tym czasie Brytyjscy lotnicy dostają nowe przebrania – kelnerki i prostytutki.

Odcinek 6

Lotnicy ukrywają się w kostnicy przebrani za prostytutki, czekając, żeby przebić się tunelem do obozu jenieckiego, tam ukryć i zdobyć nowe mundury. "Madonna z wielkim cycem" ukryta za płótnem van Gogha zostaje oddana Gruberowi na przechowanie.

Dodatkowy odcinek:

"The gateau from the Chateau"

Specyfikacje

Dodatkowe informacje

Reżyser David Croft Martin Dennis John B. Hobbs Robin Carr Susan Belbin Sue Longstaff Mike Stephens Richard Boden
Kraj pochodzenia Wielka Brytania
Język Dolby Digital 5.1 angielski Dolby Digital 2.0 angielski Dolby Digital 2.0 polski
Kategoria Komedie
Płeć Komedie

Stopka wydawnicza (impressum)

Format płyty DVD
Rok / data wydania 1982
Czas trwania 180

Producent: Best Film

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image