Opinie klientów:

Oferta: Matras Księgarnie

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Druga część kursu Angielski w Karteczkach Słownictwo dla Zaawansowanych służy pogłębianiu znajomości języka na poziomie Proficiency (CPE) oraz C2 Rady Europy. Przydatne dla zdających egzamin CPE i studentów filologii angielskiej. Znajomość słówek z tego kursu gwarantuje pewne i swobodne porozumiewanie się w języku angielskim w niemal każdej sytuacji i na każdy temat z życia codziennego, czy akademickiego.

Angielski w Karteczkach to doskonały sposób na skuteczną i wyjątkowo sprawną naukę pojedynczych słówek, całych zwrotów oraz najczęstszych kolokacji. Każdy poziom zaawansowania to starannie dobrane słowa, dokładnie odzwierciedlające język używany przez rodowitych Brytyjczyków. Z ich pomocą nauka staje się łatwiejsza i bardziej skuteczna!

Co dostajesz?

Tysiąc "Angielskich Karteczek" w praktycznym pudełku, a do tego GRATIS:
* kolorowe zakładki do segregowania karteczek
* mini CD z wymową prezentowaną przez native speakera
* przenośne etui ze smyczą

Co musisz zrobić?

Wystarczy poświecić na naukę tylko 20 minut dziennie. Metoda polega na systematycznym segregowaniu słówek pomiędzy kolorowymi zakładkami, które oznaczają stopień ich znajomości (instrukcja wewnątrz opakowania). Jest to sposób niezwykle szybki, skuteczny i sprawdzony przez miliony użytkowników. Możesz się uczyć w autobusie, w domu, na uczelni, czy w pracy. Sprawdź a zobaczysz, że to możliwe!

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2013
Wydawca Compagnia Lingua
Format 250x91
Rodzaj Języki obce
Język polski
Ilość stron 1000
Podkategoria Język angielski
ISBN 9788364183249

Producent:Compagnia Lingua

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.