Centrum Taniej Książki

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów książek. Nasza księgarnia internetowa powstała w celu szerzenia naszej pasji, którą jest miłość do książek.

 

Co robimy?

Mamy w ofercie prawie 4000 książek, gier planszowych oraz akcesoriów do gier planszowych. Dysponujemy własną platformą, oferującą wiele nieszablonowych mechanizmów do zarządzania ofertą, ceną oraz user experience. Naszym znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do klienta oraz oferowanie najniższych cen na rynku.

 

 

Otwartość i jawność

Wszystkie dane dostępne są na stronie oraz w siedzibie firmy. Działamy w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

 

 

Jakość produktu i obsługi

Nasze produkty staramy się opisywać najdokładniej jak to jest możliwe. Zależy nam na 100% satysfakcji klienta. Nasz Dział Obsługi Klienta ma zawsze komplet informacji o promocjach.

 

P.H.U. CTK

Fasty, ul. Łyskowska 1/1

15-694 Białystok

tel. 507923098

email: ctk@emag.pl

NIP 5432016795

REGON: 367197478

 

Czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych.

Zobacz więcej

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300.00 PLN wynosi 16.00 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w  dostarczonej publikacji wad technicznych, uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu lub niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem.  Sprzedawca ma prawny obowiązek dostarczenia Towarów bez wad.

 

W przypadku zgłaszania reklamacji prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:

- mailowo: ctk@emag.pl

w celu określenia przyczyny i rodzaju zgłaszanej reklamacji.

Pracownik księgarni ustali z Państwem sposób zwrotu reklamowanego towaru. W uzasadnionych przypadkach towar zostanie od Państwa  od razu odebrany przez kuriera, zamówionego na nasz koszt. Przypominamy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych do naszego magazynu za pobraniem.


ANNA NIEMYJSKA

NIP: 5432016795
REGON: 367197478

E-mail:ctk@emag.pl

Prosimy o nieodsyłanie towaru bez wcześniejszego kontaktu z Działem Obsługi Klienta!

Jeżeli otrzymany przez Klienta towar jest wadliwy, Klient może skorzystać według swojego wyboru  z uprawnień przysługujących w ramach gwarancji we wskazanych serwisach lub - niezależnie - z uprawnień przysługujących mu od Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady Towaru.

 

Zgłoszenia reklamacyjne będą przez nas na bieżąco rozpatrywane w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.  W przypadku braku możliwości wymiany towaru (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie, jaką zapłacił Klient. Pieniądze zostaną wysłane przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta najpóźniej w terminie 14 dni od momentu rozpatrzenia reklamacji.

Klient ma prawo do rezygnacji z zakupu bez podawania przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania towaru.

W celu odstąpienia od umowy należy w terminie 14 dni skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta i złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy:

- mailowo: ctk@emag.pl

 

lub od razu odesłać towar na adres:

 

P.H.U. CTK

Fasty, ul. Łyskowska 1/1

15-694 Białystok

 

z dopiskiem "zwrot".

 

W przypadku złożenia oświadczenia o chęci odstąpienia od umowy, produkty powinny zostać odesłane w ciągu kolejnych 14 dni.

 

Centrum Taniej Książki zwraca Klientowi koszt całej zapłaconej przez niego kwoty zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Koszt odesłania zwracanych produktów ponosi kupujący.

Przypominamy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych do naszego magazynu za pobraniem!


ANNA NIEMYJSKA

NIP: 5432016795
REGON: 367197478

E-mail:ctk@emag.pl

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych Klientów w relacji ze Sprzedawcą jest ANNA NIEMYJSKA, NIP: 5432016795, REGON: 367197478.

Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osobom trzecim.

Zgodnie z powyższą ustawą Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich modyfikowania oraz usunięcia. eMAG.pl przekazuje dane ANNA NIEMYJSKA, NIP: 5432016795, REGON: 367197478w celu realizacji zamówień.