Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: LENARO
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

15900

W magazynie

Szczegóły produktu

OCHRONA KLUCZY I KLUCZYKÓW KEYLESS - ANTYKRADZIEŻOWY POKROWIEC PREMIUM Prezentujemy etui blokujące sygnał i fale pochodzące z kluczyka samochodowego typu Keyless / Keyless Go oraz Smart Key. Dzięki naszemu specjalnemu pokrowcowi zminimalizujesz ryzyko kradzieży auta na tzw. walizkę - złodzieje nie będą w stanie przechwycić kodu wysyłanego z kluczyka do auta i na odwrót, zadziała w tym przypadku metoda tzw. Klatki Faradaya. W etui zastosowano specjalny materiał działający blokujący sygnał i fale z kluczy samochodowych, dzięki czemu nie są one emitowane z na zewnątrz. CECHY PRODUKTU: Ochrona przed przechwyceniem kodu z kluczyków samochodowych Keyless, Keyless Go, Smart Key Ochrona kart bankowych PayPass / RFID przed skopiowaniem Zamknięcie na trwały i solidny rzep Blokada sygnałów radiowych Jedna kieszonka Karabińczyk z zewnętrznej strony DWA ETUI W ZESTAWIE NA AUKCJI PREZENTUJEMY PRAWDZIWE ZDJĘCIA ODZWIERCIEDLAJĄCE RZECZYWISTY WYGLĄD ETUI

Ogólna charakterystyka

Kolor Czerwony

Producent: LENARO

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Zaczynając od 2019-09-25 zamówienia o wartości wyższej niż 99 PLN będą wysyłane za darmo.
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 99 PLN wynosi 18 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo:
- pisemnie na adres: LENARO, skrytka pocztowa nr 5, 16-001 Kleosin lub
- za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Sprzedawcy lenaro@emag.pl
Oświadczenie można złożyć korzystając z wzoru formularza zamieszczonego poniżej .Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
4. Jeśli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
6. Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów
7. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
8. W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.
9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na stronach informacyjnych.
10. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
11. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
12. Odstąpienie od umowy przysługuje wyłącznie konsumentom, nie ma natomiast zastosowania w przypadku dokonania zakupu przez firmę i wystawieniu przez sklep, na wyraźną wcześniejszą prośbę – faktury dla danego podmiotu.

WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

[DANE SPRZEDAJĄCEGO]

.............................................

.............................................

.............................................

Ja................................................. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: ......................................., numer oferty .................................................................... .

Data zawarcia umowy to ................................................., data odbioru ………………………………………………....

Imię i nazwisko..........................................................................................

Login Allegro..............................................................................................

Adres .........................................................................................................

Data............................................................................................................

Podpis...................................... (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!