Opinie klientów:

Oferta: DVDmax
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Apocalyptica powraca!

Album 7th Symphony, którego premiera zaplanowana jest na 23 sierpnia zapowiada się jako najostrzejszy album zespołu od wydanego w 2001 krążka Cult. Za produkcję całości odpowiada Joe Baressi, odpowiedzialny za brzmienie albumów takich gigantów jak Queens of the Stone Age, czy też Tool.

Singlem promującym album jest jeden z czterech woklanych utworów na płycie, piosenka End Of Me z gościnnym udziałem Gavina Rossdalea z Bush.


Z premierą "7th Symphony" zbiegnie się w czasie europejska trasa koncertowa

Od powstania w 1993 roku, fińska orkiestrowo-rockowa grupa Apocalyptica wydała 6 studyjnych albumów, które wypełniły zarówno grane na wiolonczelach instrumentalne kawałki, jak i piosenki z udziałem wokalistów. Bez względu na styl, który wybierali - od klimatycznych interludiów do szybkich, łomoczących rytmów - ich muzyka zawsze był chwytliwa, dynamiczne i bardzo melodyjna. Na 7. albumie, zespół skomponował jednak muzykę, która jest nie tylko symfoniczna, ale praktycznie jest symfonią.


Poza sześcioma symfonicznymi utworami, na "7th Symphony" znajdują się 4 piosenki wokalne, których współautorami są cenieni artyści. Pierwszy singel, "End of Me", to wspólne dzieło Johnny'ego Andrewsa oraz frontmana Bush, Gavina Rossdale'a, który także śpiewa w tym kawałku.Nowa płyta jest zdaniem twórców najbardziej eklektycznym dziełem w ich dorobku. - Pracowaliśmy naprawdę ciężko nad tą płytą - zapewnia Eicca Toppinen. - Jeśli lubicie instrumentalne utwory, te powinny Wam się spodobać. A jeśli lubicie rockowe numery, też znajdziecie tu coś dla siebie. Nowa Apocalyptica ma coś dla każdego.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Kategoria Rock
Płeć Rock

Charakterystyka

Gatunek muzyczny Rock
Konfiguracja (ilość w opakowaniu) [1xCD]
Typ nośnika CD
Artysta Apocalyptica
Tytuł 7th Symphony

Producent:Sony Music

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.