Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: FKMARKET
Korzyści:
  • Gwarancja door-to-door

  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

  • Dołączona gwarancja: szczegóły

    • Dla Konsumenta: 12 mies.

2.33577 (- 18% )

1.89900

Wysyłka w ciągu 2 dni

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 12 mies.

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza Deluxury
Gwarancja 12 miesiące
Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

2.45262

Opis

Apple iPhone 8 64GB Produkt recertyfikowany JAK NOWY Co zyskujesz? Zakupując sprzęt recertyfikowany Twoim zyskiem jest kilkaset złotych różnicy pomiędzy sprzętem nowym produkcyjnie a re certyfikowanym. Wszelkie cechy oraz funkcjonalności telefonu są identyczne. Gwarancja realizowana przez sprzedawcę pokrywa się z gwarancją producenta. Jako sprzedawca oferujemy wiele dodatkowych promocji w tym liczne przedłużenia okresu gwarancyjnego. Co otrzymasz gratis? Szkło hartowane twardość 9H nie zmieniające barwy ani ostrości odporne na zarysowania pełna ochrona Twojego telefonu dedykowane do modelu Dopasowane etui wyjątkowe transparentne etui eksponujące twój ytelefon idealnie dopasowane, posiada precyzyjne wycięcia na wszystkie niezbędne porty i podwyższone krawędzie dla dodatkowego zabezpieczenia ekranu oraz obiektywu aparatu. telefon doskonale zabezpieczony Co to produkt recertyfikowany? Produkt recertyfikowany to sprzęt który trafił do ponownej sprzedaży pochodzący między innymi z ofert wyprzedażowych, ofert zwrotowych, z zalegających nadwyżek magazynowych, anulowanych zamówień dystrybucyjnych, wszelkiego rodzaju produkt outletowy. Sprzęt recertyfikowany został sprawdzony, przepakowany oraz dopuszczony ponownie do sprzedaży. Sprzęt posiada pełne wyposażenie i akcesoria. Produkt może pochodzić z oficjalnych programów wyprzedażowych, które stosowane są okresowo u operatorów i dystrybutorów Produkty przez nas sprzedawane pochodzą wyłącznie od bezpośrednich, wyspecjalizowanych, legalnie działających dystrybutorów, co zapewnia najwyższą jakość urządzeń i bezpieczeństwo ich użytkowania. Oferujemy produkty z zagranicznych centrów dystrybucyjnych zatem sprzęt ma specyfikację globalną. Sprzęt recertyfikowany to produkt jak nowy, jednak nie jest on produktem nowym produkcyjnie, jest to sprzęt posiadający znacznie atrakcyjniejszą cenę – dlatego jest najchętniej wybieranym produktem przez klientów Stan wizualny sprzętu? Jak Nowy! Telefon recertyfikowany ma wygląd jak nowy telefon. Był przepakowywany, kompletowane akcesoria oraz wtórnie foliowany Stan techniczny sprzętu? Jak Nowy! Telefon recertyfikowany ma stan techniczny jak nowy telefon. Nie jest jednak telefonem nowym produkcyjnie. Sprzęt został poddany wieloetapowej ekspertyzie która dopuściła go dalszej sprzedaży. Funkcjonalność telefonu? Jak Nowy! Informacje dotyczące blokad brak blokady SIMLOCK, brak blokady iCloud, brak blokady Find My iPhone brak blokad ratalnych, Informacje na temat oprogramowania Polskie menu, Polski język, system operacyjny iOS, oprogramowanie bez nakładki operatora, Co zawiera zestaw? Pudełko producenta (produkt przepakowywany) Telefon Apple iPhone Akcesoria Apple recertyfikowane (kabel lightning, ładowarka sieciowa) Książeczka wraz z igłą do szufladki SIM Imienny dowód zakupu - kartę gwarancyjną

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj telefonu Smartfon
Status sieci Odblokowany

Producent: Apple

Opinie


4

4 opinie


Olga

12 lut 2019

Świetnie

Telefon dokladnie taki jak w opisie. Wszystko super - nie tylko sam telefon jak rowniez dodatki w postaci szkla i etui. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i moge z pewnoscia polecic!!

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

21 paź 2019

Nie kupujcie

Telefon był oferowany jako nowy i oryginalny. Tymczasem ma nieoryginalny wyświetlacz oraz nieoryginalną tylną obudowę. Wyświetlacz popsuł się po tygodniu od zakupu. Trwa ping pong reklamacyjny.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

21 cze 2019

Bardzo dobry

Tydzień używania wszystko ok
Polecam

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

23 lip 2019

Bardzo dobry

Świetny zakup

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (4 pytania)


Profil anonimowy

06 lip 2019

Monika z emag

08 lip 2019

Towar pochodzi z nadwyżki magazynowej. Nie był używany przez żadną osobę fizyczną. Towar jest ofoliowany.

Zobacz więcej

Profil anonimowy

15 kwi 2019

Monika z emag

19 kwi 2019

Tak, produkt jest 100% sprawny I wartościowy.

Zobacz więcej

Profil anonimowy

20 Mar 2019

Profil anonimowy

18 Maj 2019

No i nie ma odpowiedzi? Czyzby uzywany?

Monika z emag

22 Maj 2019

Zapytanie zostało wysłane do sprzedawcy i czekamy na odpowiedź.

Zobacz więcej