Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Jeans-Club

Rozmiar Tabela rozmiarów

  • 30/32
  • 30/34
  • 31/34
  • 32/34

18999

W magazynie

Szczegóły produktu

Wrangler ARIZONA Blue Tag Classic Straight W12ONJ94B tutaj Rozmiar W30 L32 Wrangler Arizona Blue Tag, to klasyczne jeansy z wygodnym, regularnym stanem i prostą nogawką. Zapinane na zamek błyskawiczny Zip Fly. Duży guzik jak i wszystkie nity w kolorze miedzi, sygnowane logo Wrangler. Skład: 98,5% Cotton; 1,5% Elastane Wrangler® Kolor ciemno - niebieski, ze świetnym, delikatnym wytarciem. Uwagę zwracają prostotą, połączoną jednocześnie z ogromnym wyrafinowaniem. Perfekcyjne, ręczne wykończenia i najwyższej jakości miękki jeans, gwarantuje marka Wrangler. Tylna prawa kieszeń upiększona stylową skórzaną naszywką z grawerowanym logo Wrangler. Obszycia stebnowane mocnymi, czarnymi nićmi, podkreślają ten świetny krój i kolor spodni. O ile cenisz sobie jakość i lubisz się nieco wyróżnić, koniecznie musisz je mieć! Bardzo uniwersalne - do marynarki, swetra, a także do koszuli, bluzy, czy t-shirtu. Zarówno do pantofli, obuwia sportowego, a także zimowego. Jakkolwiek, nosząc je przez cały dzień, to dzięki świetnemu krojowi, a także minimalnej domieszce stretchu, będziesz się czuł bardzo komfortowo. Skorzystaj z tej OKAZJI, bo to naprawdę... jakość, elegancja, wygoda i prestiż. TO KAPITALNY WYBÓR! Drogi Kliencie, Nie kupuj, jeśli czujesz, że nie będziesz do końca zadowolony. Ty tu jesteś najważniejszy i to Ty musisz czuć się doskonale. Pamiętaj, że to nie Ty masz nosić te spodnie, to one mają nosić Ciebie! WAŻNA INFORMACJA! Przed dokonaniem zakupu, zmierz swoje ulubione spodnie na płasko i porównaj je z rozmiarami podanymi niżej. Każda wystawiana przez nas para spodni jest bardzo dokładnie zmierzona właśnie dlatego, by wykluczyć pomyłkę w doborze rozmiaru. (tolerancja +-1cm) Co by się nie stało, spodnie można zwrócić, a my po konsultacji z Tobą, prześlemy spodnie z idealnym rozmiarem. 41,5 - 43 cm (bez rozciągania - z rozciągnięciem) 110 cm 26/36 cm 47 cm 84 cm 29,5 cm 20 cm 18,5 cm

Ogólna charakterystyka

Rozmiar 30/32

Ogólna charakterystyka

Materiał Bawełna Elastan
Nadruk Gładki
Krój Prosty
Styl Nieformalny Codzienny Klasyczny
Model Codzienny
System zapinania Suwak

Producent: WRANGLER

Polityka dostaw i zwrotów

Koszty dostawy

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 770.00 PLN wynosi 17.90 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta.
Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na dowolnym formularzu zwrotu towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem poczty e-mail.
W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru.
Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy oferowany przez Sprzedawcę,
Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.
Zwracany Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres:
POLAND Andrzej Polkowski ul. Wojska Polskiego 12B, 12-200 Pisz
Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient,
chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image