Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 36 mies.

Opis

Przejdź na nową generację ASUS RT-AC66U jest dwuzakresowym ruterem Wi-Fi piątej generacji o maksymalnej szybkości do 1,75 Gb/s – najwyższej obecnie na rynku! Wykorzystuje kontroler Wi-Fi Broadcom 802.11ac pracujący zarówno w pasmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Pasmo 5 GHz działa z szybkością do 1,3 Gb/s, przewyższając obecną transmisję przewodową sieci gigabitowych i jest trzykrotnie szybsze od 802.11ac. RT-AC66U oferuje płynną wielozadaniowość odporną na opóźnienia oraz superszybkie strumieniowanie, natomiast ASUS AiRadar inteligentnie wzmacnia połączenia z urządzeniami bezprzewodowymi, co gwarantuje zoptymalizowaną wydajność na przyszłość. Niezależnie od tego, czy jesteś fascynatem nowinek technologicznych, czy początkującym użytkownikiem, RT-AC66U jest niezwykle łatwy w użyciu dzięki kreatorowi Quick Installation Setup (QIS), który umożliwia korzystanie z urządzenia zaraz po uruchomieniu. Dzięki wyszukanym narzędziom uzyskujesz możliwość monitorowania siły sygnału, zmiany ustawień kontroli rodzicielskiej i innych funkcji w sposób całkowicie intuicyjny.(Aplikacja AiCloud App wkrótce będzie dostępna w iOS App Store oraz Google Play). Duża szybkość transmisji i zasięg Dzięki użyciu najnowszych technologii sieciowych RT-AC66U zapewnia niezwykle szybkie połączenia kablowe i bezprzewodowe. ASUS wytwarza ten sztandarowy ruter z użyciem podzespołów najwyższej klasy, oferując najlepszą jakość dla uzyskania stabilnych połączeń i wygodnej rozbudowy. Ruter wykorzystuje skuteczne, odłączane anteny Wi-Fi, które jeszcze bardziej zwiększają zasięg sieci bezprzewodowej. Najszybsze Wi-Fi na świecie: 802.11ac Opierając się na Wi-Fi piątej generacji (Wi-Fi 5G), nowy chipset Broadcom 802.11ac zapewnia ruterowi RT-AC66U superszybką transmisję gigabitową bez kabli. W porównaniu do obecnego standardu 802.11n ruter RT-AC66U oferuje transfer 1,3 Gb/s w pasmie 5 GHz, a więc trzykrotnie większy niż 802.11n! Zwiększona przepustowość to także wyższa pojemność sieci Wi-Fi w Twoim domu. Przy dzisiejszych notebookach, komputerach stacjonarnych, tabletach i smartfonach bazujących na Wi-Fi, nadszedł już czas na przejście na nową generację i uzyskanie lepszych połączeń teraz i w przyszłości. *Prześlij całe DVD w czasie krótszym niż 30 sekund.
*Opierając się na teoretycznych prędkościach maksymalnych w transmisji 5 GHz, przy jednym DVD równym 4,7 GB Jedno miejsce dla wszystkich Twoich danych – ASUS AiCloud ASUS AiCloud jest inteligentną i prostą aplikacją mobilną, która oferuje rozwiązania chmury ASUS w systemach iOS oraz Android. Korzystaj, strumieniuj, synchronizuj i udostępniaj wszystkie swoje pliki w podróży, zarówno z publicznych, jak i prywatnych usług przechowywania danych w chmurze.
(Aplikacja AiCloud App wkrótce będzie dostępna w iOS App Store oraz Google Play.) Optymalne i stabilne pokrycie sygnałem dzięki AI Radar ASUS Ai Radar w sposób inteligentny wzmacnia połączenie z urządzeniami bezprzewodowymi. Zapewnia zoptymalizowany sygnał w każdym kierunku i zwiększa tym samym przepustowość sieci. Obsługa dwóch częstotliwości zapewnia płynną łączność Możliwość obsługi dwóch równoległych sieci na częstotliwościach 2.4 GHz i 5GHz o prędkościach transmisji 450Mbps i 450Mbps oznacza, że RT-AC66U łącznie pozwala na stabilną transmisję danych z prędkością 900Mbps. Podstawowe czynności związane z Internetem, takie przeglądanie stron, czy pobieranie plików, mogą odbywać się na paśmie 2.4 GHz, natomiast bardziej wymagające operacje, takie jak oglądanie zawartości 3D HD - na paśmie 5 GHz. Optimize Your Network Dużo grasz, albo oglądasz filmy w sieci? Niezależnie od tego, doczego będziesz go wykorzystywać, RT-N66U posiada QoS umożliwiający przydzielanie przepustowości łącza wybranym zadaniom. Dzięki monitorowi ruchu sieciowego użytkownik może sprawdzić wykorzystanie zasobów sieciowych za pomocą czytelnego interfejsu. Dwa wbudowane wielofunkcyjne porty USB Dzięki wbudowanym portom USB, obsłudze serwerów FTPs, SAMBA, UPnP AV oraz obsłudze DLNA, RT-AC66U sprawia, że udostępnianie plików w sieci staje się niezwykle łatwe. Umożliwia również pobieranie plików poprzez protokoły HTTP, FTP i P2P na podłączone do routera urządzenie magazynujące nawet, kiedy komputer jest wyłączony. Co więcej, dwa porty USB umożliwiają jednoczesne udostępnianie drukarki i łączenie się z serwerem plików. Pobieraj z każdego miejsca Download Master i serwer DLNA umożliwiają pobieranie i odtwarzanie plików multimedialnych z urządzenia magazynującego podłączonego do routera na urządzeniach kompatybilnych z DLNA, takich jak komputery, tablety, PS3,XBOX, czy telewizory internetowe. Download Master może pobierać pliki nawet przy wyłączonym komputerze i umożliwia zdalne monitorowanie postępu pobierania. Duże możliwości multitaskingu z obsługą do 300 000 sesji danych Router RT-AC66U obsługuje do 300 000 sesji pobierania/ wysyłania danych - to 20-krotnie więcej, niż inne routery. Dzięki temu zapewnia niezwykle płynne połączenia. Discrete and Secure Wi-Fi Networks via Guest Access RT-AC66U umożliwia tworzenie trzech sieci na paśmie 2.4 GHzi trzech sieci na paśmie 5 GHz, dzięki czemu komputery są zawsze chronione prze nieautoryzowanym dostępem i wirusami. Ustawienia kontroli rodzicielskiej umożliwiają konfigurację czasu, jaki dzieci mogą spędzać w Internecie. Obsługa serwerów VPN Łatwe tworzenie serwerów VPN - surfuj po Internecie i korzystaj ze swoich danych niezależnie od tego gdzie jesteś. Dzięki szyfrowaniu MPPE transmisja danych jest zawsze bezpieczna. Elastyczne możliwości instalacji RT-AC66U można umieścić w dowolnym miejscu, nawet powiesić na ścianie, dzięki czemu doskonale nadaje się do zastosowań biurowych i domowych

Akcesoria kompatybilne

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Wi-Fi standard 802.11ac
Porty LAN 4 x RJ-45
Porty WAN 1 x RJ-45
Szybkość transmisji Ethernet (Mbps) 10/100/1000
Bezpieczeństwo WEP 64/128 bit WPA, WPA2 Firewall WPS
Antena 3 x antena odkręcana
Częstotliwość (GHz) 2.4 - 5
Szybkość transferu WI-FI (Mbps): 450 + 1300
Port USB 2 x USB 2.0
Printserver Tak
Zasilanie 19V / 1.58A
Technologia Smart
Wymiary (mm): 207 x 35.5 x 148.8
Waga (kg) 0.450
Inne DLNA Certified Port USB do modemu 3G Wsparcie UPnP ASUS AiCloud serwer plików Media server Serwer drukarki

Producent:ASUS

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

4.67 (3 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez
anonimous
2013-03-28T00:00:00+00:00

szybki - przyjazny dla użytkownika- bogato wyposażony: obsługa sftp smb dlna iptv print server vpn'y dyski sieciowe inne urządzenia po USB i wg praw dostępu dla własnych kont- 1 Gbps dla sieci lokalnych Wifi teoretycznie 13 Gbps- możliwość tworzenia sieci gościnnych (super sprawa jeśli np podłączamy konsole i telefony i TV do sieci ale nie zezwalamy na dostęp do zasobów współdzielonych)- ładnie wygląda - nie grzeje się tak jak piszą niektórzy ale zobaczymy latem - możliwość przechowywania danych w chmurze - i wiele innych - dziś sprawdzę choć to co napisałem poznałem jakieś 4 h temu po ok 4 h konfiguracji (eksperymentów)

Opinia dodana przez
anonimous
2013-03-22T06:36:04+00:00

Asus RT-AC66U Dwupasmowy gigabitowy router WiFi AC1750 IEEE 802.11ac/a/b/g/n Black Diamond

Bardzo ciekawa pozycja routera w nowej tecnologii 803.11ac szybki i w miarę stabilny bogato wyposażony w usługi sieciowe (kilka ssid chmura print serwer usb app vpn pptp vs etc etc). Gdyby nie cena to router ten wyciąłby nieco tańszą konkurencję w pień. Jedyny mankament jaki spotkałem co zapewne wynika z konfiguracji to tylko 5-10 MB/s po sieci ale to możę być wina fs lub samego magazynu danych. Ogólnie polecam!

Opinia dodana przez
anonimous
2014-01-06T10:57:30+00:00

Asus RT-AC66U Dwupasmowy gigabitowy router WiFi AC1750 IEEE 802.11ac/a/b/g/n Black Diamond

Piękny design oraz dobra jakość użytych materiałów sprawiają że ""czarny diament"" może dumnie prezentować się na biurku. Konfiguracja bardzo łatwa w przejrzystej graficznej oprawie.

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.