Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

6899 (- 33% )

4599

W magazynie

Opis

Auto Labirynt Smily Play. Aktywna zabawa od najmłodszych lat!
Auto z labiryntem zachęca do stymulującej i rozwijającej zabawy Korzystnie wpływa na rozwój psychoruchowy oraz wyobraźnię dziecka Produkt wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów
Zabawę czas zacząć!

W Aucie-labiryncie od Smily Play znajdziesz elementy, które będą skutecznie stymulować zmysły Twojego dziecka. Ta kolorowa zabawka to ciekawie zaprojektowany labirynt w kształcie auta z koralikami. Zabawka pozwoli Twojemu dziecku poznać pierwsze kształty i kolory. Ponadto skutecznie pobudzi wyobraźnię dziecka. Twoja pociecha będzie z ciekawością obracać klockami i przesuwać nimi po kolorowych labiryntach.
Zabawka, która zachęca do rozwoju!

Bawiąc się klockami Twoje dziecko pozna rozmaite kształty i kolory. Rozwinie zmysł wzroku, dotyku oraz umiejętności motoryczne. Dziecko skupi wzrok na kształcie koralików i skoncentruje na wykonywanych ruchach, gdy będzie przesuwać je po kolorowych drucikach. Ponadto elementy zabawki są tak skonstruowane, aby dziecko mogło swobodnie obracać je w rączkach i poznawać kształty.

Przede wszystkim - jakość!

Wszystkie zabawki Smily Play zostały wykonane przede wszystkim z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie maluszka. Wszystkie elementy zostały doskonale wygładzone i w pełni pozbawione ostrych krawędzi. Na dodatek materiały użyte do wykonania zabawki są bezpieczne i nietoksyczne.


Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Bez możliwości zdalnego sterowania
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 12 miesięcy +
Materiał Drewno
Rozwijanie umiejętności Kreatywność Wyobraźnia Koordynacja ręka-oko
Kolor Wielokolorowy

Producent: Smily Play

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image