Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: EDUKAMP

89990

W magazynie

Opis

AUTO SPEED 1
/ ST-HL-1018
Absolutna nowość !!!!!!

Auto jeep SPEED 1 z systemem ESW - system wolnego startu i hamulcem
miękkim siedzeniem i 5 punktowymi pasami bezpieczeństwa
najmocniejsza wersja pojazdu z wspaniałym wyposażeniem.
Napędzany dwoma silnikami 45 W, posiada otwierane drzwi, amortyzatory kół tylnych i przednich, wskaźnik naładowania akumulatora sterowany z za pomocą inteligentnego pilota 2,4 Ghz pilota z możliwością kontroli prędkości przez Rodzica i z możliwością zahamowania za pomocą pilota - NOWOŚĆ.
Dodatkowym atutem tego modelu jest wejście na MP3, USB i kartę SD Opis przedmiotu:

Model w kolorze białym:


Otwierane wysokie drzwi, które dają pełne bezpieczeństwo jazdy - brak możliwości wypadnięcia dziecka - najlepsze rozwiązanie w autach:
Zobacz animację jak działają amortyzatory na wszystkich 4 kołach:

Pilot działający na częstotliwości 2.4 Ghz - z funkcją parowania - to oznacza że żadne inne urządzenia nie będą go zakłócały, pilot posiada 3 prędkości jazdy z pilota i funkcję natychmiastowego awaryjnego zatrzymania pojazdu. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań w pojazdach, gdy zauważymy niebezpieczeństwo, natychmiast zatrzymujemy pojazd przyciskiem STOP.
Funkcje pilota:
Jazda przód/tył. lewo/prawo , zmiana prędkości ( 3 dostępne),
funkcja hamowania pilotem STOP - NOWOŚĆ
Od lewej strony kierownicy - od góry wskaźnik naładowania akumulatora w formie wyświetlacza LED,
pod nim wejście na USB, kartę SD, MP3, wgrane piosenki, regulacja głośności,
Oświetlenie pojazdu:
Ciekawe oświetlenie deski i wskaźnik naładowania akumulatora:

Film:


Opis przedmiotu:AUTO SPEED 1 z systemem ESW - system wolnego startu i hamulcem zasilane na 12 V z napędem na dwa koła oraz otwieranymi wysokimi drzwiami zachwyci nie jednego przyszłego kierowcę. Dzięki zastosowanym najmocniejszym silnikom 45 W, auto jeździ po nierównym terenie bez żadnych problemów, a dodatkowo silniki te są bardzo dobrej jakości. Najciekawszą funkcją pojazdu jest SYSTEM WOLNEGO STARTU, AMORTYZATORY oraz SYSTEM HAMOWANIA Z PILOTA
Ciekawym elementem jest oświetlenie pojazdu - świecące światła przednie i tylne, światła LED wzdłuż całej karoserii oraz ciekawe oświetlenie szyby tylnej - rodzaj hologramów wyświetlanych w wielu kolorach - zainteresuje nie jednego kierowcę.
Auto posiada amortyzatory zarówno z przodu jak i z tyłu, które zapewniają młodemu kierowcy pełen komfort jazdy podczas jazdy w terenie. Duże koła z opaskami gumowymi zapewniają cichą jazdę.
Podświetlana deska rozdzielcza pojazdu oraz wskaźnik naładowania akumulator LED dają pełen komfort użytkowania pojazdu - wiemy na jak długo mamy jeszcze " paliwa" ( napięcia w akumulatorach).
Dodatkowo posiada slot na USB, kartę SD czy MP3 z możliwością regulacji głośności. Wgrane w panelu opowieści, melodie.Zdalne sterowania pojazdem: Rodzice mają pełną kontrolę nad jazdą Pociechy - w każdej chwili mogą zareagować pilotem na jazdę swojego Dziecka ( SPECJALNY PRZYCISK STOP w pilocie natychmiast zatrzymuje pojazd ). Dzięki właśnie takiemu rozwiązaniu kiedy Rodzice widzą że dziecko jedzie w złym kierunku mogą natychmiast zareagować pilotem
Z poziomu sterowania pilotem jest możliwa jazda w trzech prędkościach. Pilot posiada funkcję HAMOWANIA - auto po naciśnięciu tego przycisku staje prawie w miejscu.
Zdecydowanie jest to jedno z najbezpieczniejszych i najlepszych rozwiązań w pojazdach na akumulator. Możliwość jazdy z pilota w 3 prędkościach.Najmocniejsza wersja pojazdu posiada dwa silniki 45 Wat:

Auto posiada:silnik: 2 sztuki x 12 V 45W - 10000RPM akumulator 2x6V 7 Ah dwie prędkości jazdy do przody z m pojazdu - łącznie 4 biegi system WOLNEGO STARTU 3 prędkości jazdy z pilota system HAMOWANIA pilotem nowoczesny pilot 2,4 Ghz - bezzakłóceniowy otwierane drzwi, amortyzatory, auto posiada elektryczny hamulec, działający po zdjęciu nogi z pedału gazu, hamuje samoczynnie auto posiada dźwięki - klakson oraz z odgłos uruchamiania pojazdu i pracy silnika bardzo realistyczne atutem są duże koła z opaską gumową NOWOŚĆ pasy bezpieczeństwa - 5 punktowe miękkie siedzenie świecące ledowe światła bardzo atrakcyjne wraz z oświetlenie LED bocznym lusterka boczne składane aby pojazd zmieścił się do garażu możliwość regulacji głośności muzyki
Napęd: Dwa silniki 45 W - napęd na oba koła z systemem wolnego startu 10000 RPM Zasilanie: Akumulator 2x6V 7ah Ładowarka: 220-240 V 50 Hz 12V DC 1000 MA Pilot: Tak, sterownie przód/tył, lewo/prawo z pełną kontrola rodzicielską
czyli w każdej chwili może użyć przycisk STOP na pilocie dzięki czemu auto natychmiast się zatrzyma. Dodatkowo z pilota rodzic może ustawić prędkość pojazdu 1,2,3
NOWOCZESNY PILOT BEZZAKŁÓCENIOWY częstotliwość 2,4GHz z funkcją wyłączania się po czasie, gdy nie jest używany. Pasy bezpieczeństwa Tak 5 punktowe Opaski na kołach: Tak Wymiary pojazdu: długość: 123 cm,szerokość z lusterkami 79 cm, wysokość przysiedzeniu 57 cm, wysokość przy kierownicy ok : 59 cm, wysokość drzwi:56 cm, szerokość siedziska ok.:41 cm, odległość od pedału gazu do siedzenia ok.:61 cm, średnica koła 97 cm, szerokość koła 12 cm, prześwit od podłoża: 14 cm, Max obciążenie pojazdu 30 kg Waga pojazdu
20 kg Prędkość i jazda łącznie 4 biegi
bieg wolny 2,5- 3 km/h, bieg szybki do 5-6 km/h, jazda w przód i w tył, idealny pojazd na trawę, działkę czy nierówności - napęd na dwa koła, Komfort jazdy: Amortyzatory przód i tył, regulowane siedzenie, SYSTEM WOLNEGO STARTU i SYSTEM HAMOWANIA, MIĘKKIE SIEDZENIE I 5 PUNKTOWE PASY Efekty świetlne
Tak, światła przednie , oraz światła tylne. Zapalane w dwóch stopniach w zależności od pozycji kluczyka,podświetlana tablica rozdzielcza, podświetlona szyba tylna, atrakcyjne oświetlenie boczne, wskaźnik naładowania akumulatora Hamowanie
Pojazd hamuje silnikiem po zdjęciu nogi z gazu oraz posiada HAMULEC w pilocie po jego naciśnięciu zatrzymuje się natychmiast - najbezpieczniejsza z opcji Efekty dźwiękowe:
Tak, głos pracy silnika, klakson, piosenki dyskotekowe bardzo melodyjne, regulacja głośności, wejście MP3, USB, slot na KARTĘ SD, Regulacja głośności: Tak w panelu po lewej stronie kierownicy Kontrolka naładowana baterii Tak - kontrolka LED - wyświetla obecne napięcie w formie cyfrowej Czas ładowania:
8 do 12 godzin, przed pierwszym użyciem należy ładować akumulator około 18 godzin Czas jazdy
do 2 godzin w zależności od warunków zewnętrznych Dodatkowe funkcje: Dźwięki klaksonu, melodie , dźwięk uruchamiana silnika oraz . otwierane wysokie drzwi idealne dla małych dzieci, amortyzatory przód tył, system wolnego startu, przycisk hamulca na pilocie, nowoczesny pilot 2,4 Ghz z funkcją automatycznego wyłączania się.
Slot na USB, KARTĘ SD, Mp3, Gwarancja: pisemna 12 miesięcy Wymiar opakowania
128 cm x 71 cm x 36 cm Waga z opakowaniem.
25 kg Wysyłka i montaż:
Pojazd do montażu wysyłany w oryginalnym kartonie - czas montażu ok 15-20 minut.
Tablica tył 18 cm x 4 cm W komplecie: Do każdego pojazdu pisemna gwarancja na 12 miesięcy. Paragon fiskalny ( lub FV), Instrukcja obsługi w języku polskim. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdów. Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikat CE - czyli są w pełni bezpieczne.Dbamy o bezpieczeństwo dzieci.
Wszystkie nasze pojazdy posiadają wszystkie wymagane atesty i certyfikaty. Ostrzeżenia: 1. Montaż musi być wykonany przez osobę dorosłą.2. Jazda zawsze musi odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej nie należy jeździć po drogach publicznych ( w ruchu publicznym) w pobliżu miejsc niebezpiecznych, może to skutkować wypadkiem.3. Należy stosować wyposażenie ochronne typu kask, ochraniacze na kolana, ochraniacze na łokcie.4. Przeznaczenie od: 3 do 6 lat.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Bez możliwości zdalnego sterowania
Dla kogo Chłopca
Wiek 8 lata +
Materiał Plastik
Kolor Wielokolorowy

Producent: Import SUPER-TOYS

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image