Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

7799

W magazynie dostawcy

Opis

Autobus przegubowy na radio Dromader. Powiększ swoją kolekcję!
Model autobusu przegubowego zdalnie sterowanego - zachwyca swym oryginalnym wyglądem! Idealny do zabawy w domu i na placu zabaw - mocna i trwała konstrukcja z gumowanymi kołami Wykonany z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów - odpowiedni dla dzieci powyżej 3. roku życia
Zachwyca swym wyglądem!
Autobus przegubowy na radio Droamder to model zdalnie sterowanego pojazdu, który zachwyci każdego małego miłośnika motoryzacji! Autobus zachwyca swym oryginalnym wyglądem, który wiernie odwzorowuje wygląd prawdziwych modeli autobusów. A możliwość zdalnego sterowania radiem z pewnością pozwoli Twojemu dziecku na fantastyczną zabawę!
Zdjęcie jest przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu.

Wspaniała zabawa w każdym miejscu!

Autobus Dromader to propozycja fantastycznej zabawki do zabawy zarówno w domu, jak i na dworze. Pojazd został wyposażony w wytrzymałe koła, które umożliwiają poruszanie pojazdem po różnego rodzaju powierzchniach. Gumowe koła mają profilowany bieżnik, dzięki czemu samochód może stabilnie przemieszczać się po każdej nawierzchni. Twoje dziecko z pewnością znajdzie zastosowanie pojazdu w piaskownicy!
Zdjęcie jest przykładowe i nie przedstawia oferowanego produktu.

Bezpieczny i wytrzymały

Autobus przegubowy na radio Dromader daje wiele możliwości na kreatywną zabawę! Zachwyca oryginalną konstrukcją i grafiką. Pojazd został wykonany z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów, dlatego wyróżnia się trwałością i wytrzymałością. Samochód jest odpowiedni dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Zdalnie sterowany
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 3 lata +
Materiał Plastik
Rozwijanie umiejętności Kreatywność Koordynacja ręka-oko
Kolor Żółty

Producent: Dromader

Opinie


4

jedna opinia


Profil anonimowy

09 Maj 2019

Podoba mi się

W tej cenie to produkt bardzo ładny. Wykonany co prawda z dość mocno kruchego plastiku, ale stosunek cena/jakość bardzo dobry. Bardzo ładnie oddane detale autobusu. Ogólnie polecam.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi (1 pytanie)image