Opis

Podręcznik zawiera podstawowy kurs projektowania parametrycznego i nieparametrycznego 2D oraz drukowania dokumentacji wyrobów dowolnej branży w podziałce 1:1 za pomocą programów: AutoCAD 2012 lub AutoCAD LT 2012 i wersji mobilnej AutoCAD WS oraz nowszych, w polskiej lub angielskiej wersji językowej.

Dlaczego warto wybrać właśnie tę książkę?

* Autor jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce w dziedzinie metodyki parametrycznego projektowania 2D i 3D. Ma status Autodesk Authorized Author.
* Książka zawiera materiał pozwalający czytelnikowi samodzielnie zrealizować niezbędne etapy projektowania bez konieczności dodatkowego szkolenia.
* Czytelnik znajdzie tu przede wszystkim starannie przemyślane ćwiczenia, oparte na wieloletnim doświadczeniu Autora zarówno dydaktycznym, jak i zdobytym w przemyśle.
* Integralną częścią książki są przykłady i zadania, które można nieodpłatnie pobrać z zakładki DO POBRANIA, znajdującej się przy opisie książki.
* Omówione zostały także techniki pracy za pomocą wersji AutoCAD WS dla urządzeń przenośnych: iPad, iPhone, smartfony z systemem operacyjnym Android itp.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2011
Autor Andrzej Jaskulski
Wydawca Wydawnictwo Naukowe PWN
Format 235x165
Rodzaj Informatyka
Język polski
Ilość stron 312
Podkategoria Cax
ISBN 9788301167295

Produkty komplementarne

Opinie


Napisz pierwszą recenzję

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image