Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

5599 (- 17% )

4599

1 sztuka w magazynie

Inne oferty (1 oferta)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza abcdzieciaki

5950

Opis

B-Kids Zwierzątkowy roller. Aktywna zabawa od najmłodszych lat!
Zwierzątkowy roller zachęca do stymulującej i rozwijającej zabawy Korzystnie wpływa na rozwój psychoruchowy oraz koordynację dziecka Produkt wykonany z bezpiecznych i trwałych materiałów
Zabawę czas zacząć!

W Zwierzątkowym rollerze od B-Kids znajdziesz elementy, które będą skutecznie stymulować zmysły Twojego dziecka. Ta kolorowa zabawka to dwa kolorowe ekrany, obracające się na bocznych kółkach, które dziecko będzie ochoczo turlać po podłodze! Zwierzątkowy Roller pozwoli Twojemu dziecku poznać pierwsze cyferki i kształty dzięki pojawiającej się małpce i jej przyjaciołom. Zabawka ponadto skutecznie pobudzi wyobraźnię dziecka, a także rozwinie jego zmysły.
Zabawka, która zachęca do ruchu!

Zwierzątkowy roller zachęca do ruchu, rozwijając przy tym zdolności motoryczne Twojego dziecka. Twoje dziecko może dzięki niemu zacząć raczkować, a nawet stawiać pierwsze kroczki. Ponadto elementy rollera są tak skonstruowane, aby dziecko mogło swobodnie obracać je w rączkach i poznawać kształty.

Przede wszystkim - jakość!

Wszystkie zabawki B-Kids zostały wykonane przede wszystkim z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie maluszka. Wszystkie elementy zostały doskonale wygładzone i w pełni pozbawione ostrych krawędzi. Na dodatek materiały użyte do wykonania zabawki są bezpieczne i nietoksyczne.


Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj produktu Zabawka
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 6 miesięcy +
Materiał Plastik
Rozwijanie umiejętności Kreatywność Zmysł wzroku Zmysł dotyku Zręczność
Kolor Wielokolorowy

Producent: B-KIDS

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!