Opinie klientów:

Sprzedawca: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

23999 (- 16% )

19999

W magazynie

Opis

Barbie Karetka Mobilna Klinika FRM19. Poznaj pracę lekarza razem z Barbie!
Pojazd karetki - mobilna klinika z trzema różnymi obszarami do zabawy: recepcja, poczekalnia i gabinet badań Ponad 20 różnych akcesoriów, a ponadto efekty świetlne i dźwiękowe, które urozmaicą zabawę Wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów
Dziewczynki uwielbiają naśladować swoich rodziców i innych dorosłych, dlatego Barbie im to umożliwia, tworząc zabawki wzorowane na prawdziwych zawodach. Z tą karetką, w której mieści się mobilna klinika, Twoje dziecko pozna sekrety pracy lekarza!

Wyrusz w miasto z mobilną kliniką!

W tej niesamowitej karetce Barbie mieści się kompleksowa klinika mobilna! Twoje dziecko może zawieźć za jej pomocą swoją lalkę Barbie do chorego pacjenta, by udzielić mu porady lekarskiej! W tej mobilnej klinice Barbie znajdują się wszystkie akcesoria dla lekarza! Jeśli potrzebne jest zmierzenie temperatury - żaden problem, bo na blacie leży termometr. Trzeba zajrzeć do ucha? Weź wziernik laryngologiczny! Pacjent ma złamaną nogę? Załóż mu "gips" i pożycz kule. W karcie pacjenta zapiszesz wszystkie dane o jego leczeniu.

Zabawa pełna przygód!

Z tą karetką Barbie Twoje dziecko pozna, na czym polega praca lekarza. Mobilna klinika wyposażona została w 20 różnych akcesoriów i znajdują się w niej aż 3 obszary do zabawy: recepcja, poczekalnia i gabinet lekarski. Ponadto ta karetka zachwyca efektami świetlnymi i dźwiękowymi, co doda zabawie jeszcze większego realizmu!*Lalki nie są dołączone do zestawu.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rodzaj produktu Domek dla lalek
Wiek 3 lata +
Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Materiał Plastik
Bajka/Postać Barbie
Kolor Wielokolorowy
Waga 2.3 kg

Producent: Barbie

Opinie (jedna opinia)


Ogólna ocena produktu:

5 (jedna opinia)

Masz ten produkt?

Dodaj opinię

anonymous

18 paź 2018

Kupione w eMAG

Bardzo dobrze

Towar zgodny z opisem. Czas realizacji zamówienia bardzo dobry

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image