Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: CZARODZIEJ
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Zapewnij swoim dzieciom zdrową i interesującą rekreację w zaciszu własnego ogrodu! Nadmuchiwany basen z bramkami marki Bestway będzie niekwestionowaną atrakcją podczas długich, letnich dni.

Poznaj główne cechy bramki: Połączenie wielu atrakcji w jednym miejscu Wytrzymały i bezpieczny materiał
Zabawka, o której marzy Twoje dziecko Nadmuchiwany basen z bramkami stworzy w Twoim ogrodzie bezpieczną przestrzeń do zabawy i wypoczynku dla Twoich dzieci i ich przyjaciół. Zabawka zapewnia wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Dmuchany basen otoczony jest miękką ścianką, która nie tylko zapewnia wygodne oparcie, ale również zapobiega wystąpieniu ewentualnych urazów. Zabawa w chłodnej wodzie da dzieciom możliwość ochłodzenia rozgrzanego słońcem ciała. Dodatkowo basen posiada dwie bramki z odczepianymi matami oraz pięć piłek, które umilą zabawę w basenie.

Bezpieczna przestrzeń do zabawy Basen wykonany jest z wytrzymałego oraz odpornego na różne uszkodzenia PVC. Miła kolorystyka oraz bezpieczne, dmuchane elementy sprawiają, że zabawka świetnie nadaje się nawet dla najmłodszych dzieci. Zabawka z powodzeniem sprawdzi się również dla dorosłych. Dzięki basenowi każde letnie popołudnie będzie wypełnione śmiechem i radością.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Dla kogo Chłopca Dziewczynki
Wiek 5 lat +
Materiał PVC
Kolor Niebieski

Wymiary

Długość 237 cm
Szerokość 52 cm
Wysokość 94 cm

Producent: Bestway

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.