Opinie klientów:

Oferta: eMAG
Korzyści:
  • Darmowa dostawa

  • Darmowy zwrot

Opis

SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania. Nowa 10-dniowa kuracja zajmująca jednorazowo jedynie 10 minut (2 razy dziennie) pozwala osiągnąć efekt wybielenia do 5 ocieni bieli. Produkt zawiera znane z wcześniejszych produktów biała perła® unikalne aplikatory zapewniające idealne dopasowanie do zębów. 3-fazowa formuła wybielająca oparta jest o działanie sekwencyjne trzech żeli – inicjującego, aktywującego i wybielającego. Kompleksowe działanie produktu łączy wysoką skuteczność kuracji z działaniem wzmacniającym szkliwo i dziąsła. SYSTEM jest działa aktywnie na zanieczyszczenia zawarte w szkliwie i jest całkowicie bezpieczny dla zębów i dziąseł. W celu jak najdłuższego utrzymania wybielającego efektu kuracji seria biała perła® oferuje pasty i płyn do codziennej higieny zębów i jamy ustnej. Wszystkie produkty biała perła® oparte są o wybielanie enzymatyczne zapewniające łagodne i skuteczne działanie przy codziennym i stałym stosowaniu.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Dla Unisex

Producent:Biała Perła

Produkty komplementarne

Opinie (3 opinie)


Ogólna ocena produktu:

3.67 (3 opinie)

Posiadasz ten produkt?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Sortuj przez:

Opinia dodana przez
anonimous
2013-09-12T00:00:00+00:00

Bardzo dobrze wybiela zeby zanieczyszczone osadem z kawy i herbaty. Efekty widac juz po kilku dniach. Oby efekt utrzymal sie dlugo.

Opinia dodana przez
anonimous
2013-09-02T00:00:00+00:00

Wcześniej korzystałem z poprzedniej wersji białej perły. Nowa ""perła"" zapowiadała się obiecująco szczególnie jeśli chodzi o nadwrażliwe dziąsła. Niestety mimo kompletnie wyleczonych zębów po dwudniowym stosowaniu pojawiły się problemy z dziąsłami. Odłożyłem ""perłę"" ale mimo to nadwrażliwość którą miałem przed wizytą u dentysty wróciła jak bumerang... To jedyny efekt jaki zauważyłem a szkoda bo zamiast białych zębów mam dodatkowy problem.

Opinia dodana przez
anonimous
2013-08-01T00:00:00+00:00

duzo zabawy bo 3 produkty ktorych trzeb"" nie uważam to za wadę może jest przy tym trochę zabawy ale coś za coś - dziś 3 razy (pomimo że powinno się 2razy) nakładałem żel trochę wprawy i nie będzie sprawiać nikomu to kłopotu mi się to wręcz podoba. Od zawsze miałem źółte zęby z natury i zazwyczaj nie dodaję opini ale stwierdziłem że jak produkt zadziała to taką opinię dodam.Ten środek jest idealny dla kogoś kto ma mocno żółte zęby a dla kogoś kto ma białe ale chce bielsze - nie wiem czy da aż tak mocny efekt. Ja jestem po 3 dniu stosowania i przyznam szczerze że jestem BARDZO zaskoczony efektem!!!naprawdę polecam!

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.