Opinie klientów:

Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 446/1/2012

Podręcznik jest próbą możliwie pełnego i ciekawego przedstawienia treści z zakresu cytologii, histologii, botaniki i zoologii ujętych w nowej podstawie programowej.
Książka została pomyślana jako przyjazna dla ucznia. Materiał podzielono na wyraźnie zaznaczone rozdziały i podrozdziały, dzięki którym można szybko odnaleźć właściwe treści. Język zastosowany w podręczniku jest zrozumiały i przystępny, a jednocześnie wprowadza ucznia w fachową nomenklaturę biologiczną. Stanowi to znakomite przygotowanie do studiowania na uczelniach przyrodniczych i medycznych.
Ważnym atutem książki są umieszczone na końcu każdego działu ćwiczenia utrwalające oraz zestaw zadań maturalnych. Zamieszczone klucze odpowiedzi posłużą do zweryfikowania stopnia opanowania materiału z danego działu. Większość nowych terminów biologicznych zastosowanych w poszczególnych częściach podręcznika znalazła także miejsce w specjalnie przygotowanym słowniczku. Treści realizujące podstawę programową zostały wzbogacone w liczne ciekawostki, które mają inspirować uczniów do poszerzania zdobywanej wiedzy i praktycznego wykorzystania przyswajanej teorii.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Podkategoria Klasa 1 liceum, Klasa 2 liceum, Klasa 3 liceum, Klasa 1 technikum, Klasa 2 technikum, Klasa 3 technikum, Klasa 4 technikum
Typ Szkoła ponadgimnazjalna - liceum, Szkoła ponadgimnazjalna - technikum
Kategoria biologia

Producent:Operon

Opinie

Napisz pierwszą opinię

Kliknij w gwiazdki, aby go ocenić

Inni Klienci byli także zainteresowani...

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytanie dotyczące tego produktu?

Zadaj je poniżej, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.