Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: eMAG
Korzyści:
  • Darmowy zwrot

Niedostępny
Zobacz podobne produkty (kryteria):

Opis

Black&Decker PW1700 to średniej wielkości, wygodna, kompaktowa myjka ciśnieniowa posiadająca silnik o mocy 1700 W oraz aluminiową pompę wody o wydajności 370 l/h i roboczym ciśnieniu 130 bar. Model PW1700 wyposażony jest w lancę wachlarzową typu Vario,lancę obrotową (rotacyjną) i obrotową szczotkę myjącą, zewnętrzny pojemnik na detergenty oraz wąż zasilający o długości 5.5 m. Wszystkie akcesoria oraz przewód można schować we wnękach wbudowanych w tylną część korpusu myjki.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Rodzaj zasilania Sieciowe
Zawartość opakowania 1 x Myjka ciśnieniowa 1 x Lanca obrotowa 1 x Szczotka myjąca 1 x Lanca Vario
Kolor Pomarańczowy/Czarny

Wymiary

Długość przewodu 5.5 m

Charakterystyka techniczna

Moc 1700 W
Ciśnienie maksymalne 130 bar
Maksymalny przepływ 370 l/h

Producent: Black & Decker

Produkty komplementarne

Opinie


3.14

7 opinii


konto nieaktywne

19 Maj 2009

pw1700spm

duże cisnienie karchery 130 bar mają dopiero od 900zł ta myjka posiada bogate wyposażenie dodatkowe plastik troszke słaby pompa aluminiowa obrotową dyszą najlepiej sie myje smary i oleje samochód tez tym umyjesz może sie pojawiać problem z podregulowaniem zaworu wyłączającego ogólnie za tą cene warto

Dodaj komentarz

konto nieaktywne

19 Maj 2009

Black&Decker PW1700

bardzo dobra

Dodaj komentarz

konto nieaktywne

05 sie 2009

Black&Decker PW1700SPM

Myjka jest wysokiej jakości produkt spełnia wszystkie wymagania bardzo dobrze sprawuje się przy czyszczeniu samochodów osobowych ale i nie tylko także tych większych. Myjka jest solidnie wykonana nie posiada żadnych uszkodzeń które mogą przeszkadzać w jej funkcjonowaniu. Posiada długi kabel i wymienne końcówki. Polecam Serdecznie.

Dodaj komentarz

konto nieaktywne

19 lut 2011

made in china

Black&Decker z tą firmą mam ciągle problemy zaczynając od wiertarki kończąc na tej myjce która też się popsuła momentalnie dodatkowe końcówki do niej są tandetne i nie sprawdzają się jedynie dysza płaska spełnia jakąś funkcjeRolka na węża strasznie go odkształca jest nie elastyczny i łatwo go złamaćAmerykański produkt produkowany w Chinach serwis sprawny lecz trzeba się liczyć z nieuznaniem gwarancjiODRADZAM PRODUKTY TEJ ""MARKI

Dodaj komentarz

konto nieaktywne

03 sie 2009

Myjka bubel

Odradzam kupowania tej myjki uważam ją za bubel gdyż w krótkim czasie popsuła się drugi raz.Uszkodzeniu ulega autostop.Problem z naprawą ponieważ serwis jest tylko w Warszawie.

Dodaj komentarz

konto nieaktywne

02 Maj 2011

BUBEL

Jedna dysza nie działała od nowości. Następnie ""pistolet"" się uszkodził.

Dodaj komentarz

Profil anonimowy

15 sty 2013

Black&Decker PW1700 SUPREME

Fajny sprzęt działa jak na razie żadnych problemów. Dużo osprzętu. W innej konkurencyjnej firmie trzeba nieźle dopłacić za osprzęt.

Dodaj komentarz

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!