BLACK SKID PLATE

BLACK SKID PLATE

Producent stalowych osłon podwozia dla większości typów pojazdów.

 

Firma została założona w 2009 roku w Rumunii i stała się jednym z największych producentów i sprzedawców osłon podwozia na rynku wschodnioeuropejskim. Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem głównym celem firmy jest doskonalenie istniejącej już palety produktów i nadążanie za stale rozwijającą się branżą motoryzacyjną. Nasz świetnie wyszkolony zespół programistów opracowuje nowe produkty dla nowych modeli pojazdów, gdy tylko pojawią się na rynku.

 

W tej chwili mamy pod strażnik 39 producentów samochodów i ponad 700 modeli.

 

Wraz z najnowszą technologią w branży obróbki metali jesteśmy w stanie tworzyć produkty o najwyższym poziomie jakości.

 

Obecnie dysponujemy ponad 6000 produktami w magazynie, jesteśmy gotowi obsłużyć dowolne zamówienia w ciągu kilku dni.

Kup osłonę podwozia bezpośrednio od producenta.

Stalowe osłony podwozia chronią również silnik oraz skrzynię biegów.

Nasze osłony są wykonane ze stalowych płyt grubości 2-3mm, pokrytych malowaniem wykonanym metodą elektrostatyczną.

Montowane bez potrzeby modyfikacji samochodu, bądź podwozia.

24 miesiące gwarancji.

Montaż nie narusza również gwarancji samego auta. Nasz produkt jest dostarczany wraz ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami (śruby, nakrętki, klipsy).

Większość osłon posiada wycięcie na otwór spustowy miski olejowej, dzięki czemu nie trzeba jej demontować przy wymianie oleju.

Wszystkie osłony są malowane proszkowo, aby zapobiec korozji.

Zaprojektowane oraz wyprodukowane przez naszą firmę, pasują niemal do wszystkich rodzajów pojazdów.

BLACK SKID PLATE SRL
NIP: RO37098316
REGON: J19/80/2017

blackskidplate@emag.pl

 

Kategorie produktowe

0 produkty zobacz wszystkie kategorie

Przydatne informacje

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.
Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.

Wszystkie reklamacje należy składać na adres e-mail: blackskidplate@emag.pl w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia.

 

Nasza 24-miesięczna gwarancja nie obejmuje powłoki proszkowej, tylko wad materiałowych.

Dla firm okres gwarancji wynosi 12 miesięcy.

 

Twoje skargi mogą być również wysyłane na nasz adres:

Black Skid plate SRL

Ulica Kossuth Lajos nr. 52, Odorheiu Secuiesc, 535600, Rumunia

 

Naszym obowiązkiem jest sprzedawanie Państwu towarów wolnych od wad. W wad towaru, będziemy ponosić wobec Państwa odpowiedzialność na zasadach rękojmi. W przypadku odstąpienia od umowy, korzystania z uprawnień z rękojmi lub gwarancji, prosimy Państwa o postępowanie zgodne z ww. pouczeniami, zawartymi również w otrzymywanym od nas e-mailu potwierdzającym zawarcie umowy. Jednak w celu minimalizacji kosztów przesyłek prosimy Państwa zawsze o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Reklamację należy składać na nasz adres pocztowy, mailowy: blackskidplate@emag.pl, najlepiej przesyłając nam wypełniony formularz reklamacji/gwarancji. W przypadku uszkodzenia przesyłki w czasie transportu prosimy o spisanie protokołu straty w obecności kuriera/listonosza. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.  Po otrzymaniu towaru prosimy o wystawieniu komentarza - dzięki temu wiemy, iż jesteście Państwo zadowoleni z współpracy. Gdyby cokolwiek nie spełniało Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt przed wystawieniem komentarza, gdyż zawsze dążymy do pełnego zadowolenia naszych Klientów.

BLACK SKID PLATE SRL
NIP: RO37098316
REGON: J19/80/2017

blackskidplate@emag.pl

 

Dążymy do zadowolenia naszych klientów, dlatego nasze usługi są zorientowane na klienta. Oferujemy 30 dni bez zadawania pytań odkupić gwarancji.

( podstawie art. 27 ustawy o prawach konsumenta z dn. 30 maja 2014)

Każdy klient ma prawo anulować zamówienie bez podania przyczyny i powinien skontaktować się z nami poprzez e-mail przed zwróceniem produktu.

Adres zwrotny: SC Black Skid Plate SRL

Ulica. Lemnarilor nr. 14, 535600, Odorheiu Secuiesc, Rumunia

Tel: +40743912540

email: blackskidplate@emag.pl

Koszt zwrotu pokrywa firma SC Black Skid Plate SRL

Jak zwrócić lub wymienić przedmiot:

Umieść oryginalnym opakowaniu w innym oknie lub wysyła początkowy pakiet z produktem etykiety nienaruszone.

Zawierać faktury oraz powód zwrotu. W przypadku nie zrobić tak, proszę podać pisemne wyjaśnienia.

Prosimy nie umieszczać nalepek ani etykiet wysyłkowych na oryginalnym opakowaniu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione lub uszkodzone pakiety.

BLACK SKID PLATE SRL
NIP: RO37098316
REGON: J19/80/2017

blackskidplate@emag.pl

 

Niniejsza polityka prywatności określa zasady ochrony informacji poufnych dotyczących Użytkowników, w tym danych osobowych, przez administratora tych danych, czyli podmiot prowadzący Sklep zwany dalej Sprzedawcą; tj.  Black Skid Plate SRL z siedzibą w Odorheiu Secuiesc, Romania. Przetwarzanie odbywa się zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. i ustawy o świadczeniach drogą elektroniczną oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Na potrzeby interpretacji niniejszego dokumentu zastosowanie znajdują definicje ujęte w Regulaminie Sklepu.

Klazula informacjyjna zgodna z RODO:

Administratorem Państwa danych jest Black Skid Plate SRL zsiedzibą w Odorheiu Secuiesc, Romania. (kod pocztowy: 535600), ul. Kossuth Lajos nr. 52, NIP:RO37098316, REGON: J19/80/2017

Przetwarzanie odbywa się zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. i ustawy o świadczeniach drogą elektroniczną oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Inspektorem Ochrony Danych w Black Skid Plate SRL jest Botond Vass, adres e-mail: blackskidplate@emag.pl

Administrator danych informuje, że:

Celem zbierania danych jest usługa sprzedaży towarów przez sklepy internetowe należące do Black Skid Plate SRL oraz dostawa pod adres wskazany przez klienta.

Każdemu klientowi przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji internetowej sprzedaży towarów i ich dostawy .

W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa wykonanie powyższej umowy.

Dane udostępnione przez klienta nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim z wyjątkiem dostawcy usług, z których korzysta Administrator celem zapewnienia możliwości wykonywania przez niego zadań (kurierzy, biuro rachunkowe, dostawcy oprogramowania,serwis gwarancyjny urządzeń). Odbiorcami danych będą instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez korzystającego ze sklepu nie będą podlegały profilowaniu. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane osobowe Klienta będą przechowywane do momentu upływu terminu przedawnienia roszczeń wynikających z zawartej umowy albo przez okres wymagany przez odrębne przepisy dotyczące obowiązków podatkowo - rachunkowych – w zależności od tego, który okres skończy się później.

Po upływie tego terminu dane osobowe Klienta będą przetwarzane przez Operatora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Black Skid Plate SRL na potrzeby prowadzonych kampanii marketingowych.

Prowadząc sklep internetowy Sprzedawca dokłada szczególnych starań w celu ochrony praw Użytkowników, w szczególności w zakresie ochrony prywatności i ochrony informacji przekazanych Sprzedawcy i dotyczących Użytkowników. Informacje te (w tym dane osobowe Użytkowników) są należycie zabezpieczane, a formularze internetowe służące do służące do przesyłania tych informacji są chronione protokołem bezpieczeństwa SSL, dzięki czemu proces przekazywania danych jest szyfrowany. Przetwarzając dane osobowe Użytkowników Sprzedawca zwraca szczególną uwagę na to, aby dane te były chronione przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, zabraniem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem obowiązujących przepisów prawa oraz ich zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem