Opis

Przez wieki mężczyzna z nabożeństwem traktował swoje przyrodzenie jak "najcenniejszą ozdobę". Mimo to penis od zawsze był również źródłem największych męskich frustracji. Czy w stanie erekcji organ ów wydaje się kobietom niewyobrażalnie śmieszny? Dlaczego dżentelmen nigdy nie może być pewien, że jego członek wstanie na rozkaz i wykona zadanie? A jeśli - i kiedy - nagle odmówi posłuszeństwa, co można zrobić, by naprawić sytuację?
No i pozostaje jeszcze kwestia rozmiaru...
Sofokles powiedział, że posiadać penis to być "przywiązanym łańcuchem do szaleńca". Hickman przygląda się temu schizofrenicznemu związkowi między mężczyzną i owym szaleńcem, jak również relacjom tej dziwacznej pary z płcią przeciwną.
"Boskie przyrodzenie" to kronika penisa, ale także zapis wzlotów i upadków historii - makabrycznej, mrożącej krew w żyłach, zabawnej i smutnej, oddzielonej od legend, wyjętej z kultur świata, religii, literatury, nauki, medycyny i współczesności - spisana błyskotliwie i z humorem.

Hickman z entuzjazmem opisuje historię wzlotów i upadków bohatera swojej książki.
"The Economist"

Zabawna i ciekawa.
"Publishers Weekly"

Książka "Boskie przyrodzenie" jest doskonała jako swoisty poradnik. Pokazuje, co naprawdę rządzi światem, dopóki władza spoczywa w męskich rękach. Otóż rządzi penis. Powinny ją przeczytać przede wszystkim kobiety, które niesłusznie myślą, że rozum to najważniejsza część męskiej osobowości.
Hanna Bakuła.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Tom Hickman
Wydawca Czarne
Format: 205x125
Rodzaj Filozofia, religia, socjologia
Język polski
Ilość stron 224
Podkategoria Kultura
ISBN *, 9788375366952

Producent:Czarne

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.