Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: MARTEX

Kolor Tabela rozmiarów

22900

W magazynie

Szczegóły produktu

PROFESJONALNE BUTY MEDYCZNE,STOMATOLOGICZNE, ZAWODOWE, HOTELARSKIE, DLA WIĘKSZOŚCI BRANŻ. Wyjątkowo wygodne i super lekkie buty z amortyzacja wstrząsów. Buty wyglądają nowocześnie i sportowo a jednocześnie są profesjonalne i spełniają wszystkie normy. Buty wykonane z naturalnej skóry, środek wyłożony mikrofibrą oddychająca COOLMAX (oddychające). Posiada wszystkie certyfikaty CE, EN , SRC (antypoślizgowe). Łatwe w utrzymaniu, powierzchnia zmywalna. - antypoślizgowość, zgodnie z EN ISO 20347 2012 wnętrze- mikrofibra COOLMAX wyłożona na naturalnej skórze podeszwa - kauczuk nitrylowy, antypoślizgowe SRC Podeszwa absorbcyjna (amortyzująca wstrząsy), nie brudząca Wkładki- zapewniające maksymalny komfort użytkowania COOLMAX oddychające Materiał - dopasowuje się do kształtu stopy użytkownik Masa- niezwykle lekkie, tzw. "lekkie jak piórko", podeszwa nie pozostawiająca śladów na podłożu, Łatwe w utrzymaniu czystości, higieniczne, nie wchłaniają zapachu,

Ogólna charakterystyka

Rozmiar 45

Ogólna charakterystyka

Kolor Czarny
Styl Nieformalny

Producent: Oxypas

Polityka dostaw i zwrotów

Zamów dostawę

Produkt sprzedany przez Sprzedawcę będzie dostarczony za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  • Zaczynając od 2019-02-11 zamówienia o wartości wyższej niż 300 PLN będą wysyłane za darmo.
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 19 PLN.
  • Od 11/03/2019 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Karta płatnicza, o wartości wyższej niż 300 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 15 PLN.
  • Od 11/03/2019 za darmo wysyłane będą zamówienia posiadające Przelew On-line, o wartości wyższej niż 300 PLN .
    Koszt dostawy zamówień o wartości niższej niż 300 PLN wynosi 15 PLN.

Całkowity koszt wysyłki będzie wyświetlony w koszyku zanim zamówienie zostanie złożone.


Zasady zwrotów

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY, ZWROTY

1. Postanowienia niniejszej sekcji VII mają zastosowanie wyłącznie do Klientów, którzy mają status konsumenta, tj. są osobami fizycznymi, dokonującymi czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową („Konsument”).
2. Zamawiającemu, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie. Konsument w celu złożenia oświadczenia o odstąpieniu na piśmie może skorzystać z formularza, którego wzór można otrzymać kontaktując się bezpośrednio ze Sprzedawcą: martex@emag.pl.
3. Zamawiający może w terminie 14 dni od dnia objęcia rzeczy w posiadanie odstąpić od Umowy bez podawania przyczyny. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłanie Oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. Formularz można otrzymać kontaktując się bezpośrednio ze Sprzedawcą: martex@emag.pl.
4. Sprzedawca zobowiązuje się niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania Oświadczenia Zamawiającego o odstąpieniu od Umowy, zwróci Zamawiającemu wszystkie dokonane przez niego płatności w tym koszty dostawy z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Zamawiającego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym. Zwrot kosztów nastąpi w taki sam sposób płatności, jakiego użył Zamawiający chyba, że Zamawiający wyrazi zgodę na inny sposób.
5. Zamawiający zobowiązuje się niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od Umowy zwrócić towar Sprzedawcy. Jeżeli Zamawiający nie wywiąże się z obowiązku zwrotu towaru w terminie, Sprzedawca wstrzyma się ze zwrotem płatności otrzymanych od Zamawiającego do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia dowodu jego odesłania. W związku z powyższym Sprzedawca nie będzie zobowiązany do zachowania termin określonego w pkt 2.
6. Zamawiający, który odstąpi od Umowy ponosi bezpośrednie koszty odesłania towaru do Sprzedawcy
7. Jeżeli towar jest zniszczony, widać ślady użytkowania lub jest niechlujnie odesłany (pobrudzony) zwrotu nie przyjmujemy i odsyłamy towar na koszt odbiorcy.
8 Zamawiający ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwrot ceny będzie pomniejszony o tyle, o ile zmniejszyła się wartość rzeczy.
9. Indywidualne cechy towaru:

Jeżeli zamówisz towar, który zostanie wykonany na Twoje zamówienie tj. dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb wówczas nie można odstąpić od takiej umowy.

Przykładem takiego towaru jest:
-wydruk, haft, nadruk
-naszyte inicjałów
-wybór koloru, połączeń kolorów, którego nie ma w ofercie produktu
-wykonanie towaru na wymiar

Paweł Skóra Krawieckie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe "MARTEX"
ul Przemysłowa 7B
28-300 Jędrzejów
Telefon: 501-156-219 lub 501-156-577
martex@emag.pl


Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image

Rozwiń swój biznes!