Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: Morele
Korzyści:
  • Prawo do zwrotu w ciągu 14 dni

Liczba w opakowaniu

6802

Wysyłka w ciągu 5 dni

Opis

Chusteczki Pampers Fresh Clean. Bezpieczne i delikatne Łagodnie oczyszczają delikatną skórę niemowlęcia. Przyjemny, świeży zapach. Posiadają naturalne pH - przyjazne dla skóry.
Delikatne oczyszczanie dla wrażliwej skóry Każde niemowlę jest wyjątkowe i zasługuje na delikatną pielęgnację, dlatego chusteczki Pampers dbają o wrażliwą skórę dziecka w najłagodniejszy możliwy sposób. Specjalna faktura została opracowana z myślą o jak najdelikatniejszym oczyszczaniu dziecięcej skóry.

Świeży zapach

Chusteczki Pampers Fresh Clean przeznaczone do stosowania od pierwszych dni życia. Skutecznie oczyszczają skórę, pozostawiając na długo uczucie świeżości i przyjemny zapach. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze chronią skórę przed wysuszeniem i podrażnieniami. Nie zawierają alkoholu i parabenów. Wygodne w użyciu dzięki wyjątkowemu ułożeniu chusteczek w opakowaniu, umożliwiającemu wyciąganie ich jedna po drugiej.

Przywracają prawidłowe pH skóry

Odpowiednie nasączenie chusteczek zapewnia wyjątkowo dokładne oczyszczanie i pozwala utrzymać naturalny poziom pH skóry dziecka. Specjalne zamknięcie opakowania zapobiega wysychaniu, dlatego chusteczki są zawsze idealnie mokre.

Specyfikacje

Cechy ogólne

Typ Chusteczki nawilżane
Cechy kluczowe Perfumowany Bez alkoholu
Rodzaj opakowania Wielopak
Zapięcie Z plastikową klapką
Liczba w opakowaniu 624

Producent: Pampers

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.