Opinie klientów:

Oferta: DVDmax

Opis

Wspaniały coach żywi w głębi serca silne przekonanie, że każdy człowiek jest wartościową jednostką obdarzoną wyjątkowymi uzdolnieniami i potencjałem, by osiągnąć wielkość.
Na tym założeniu opiera się ten poradnik napisany przez Jacka Canfielda, współautora niezwykle popularnej serii "Balsam dla duszy", oraz Petera Chee, światowego guru w dziedzinie przywództwa. W tym podręczniku krok po kroku wyjaśniają, jak pielęgnować w sobie i innych trzy sfery (serce, umysł i energię) niezbędne, by osiągnąć doskonałość w coachingu - i nie tylko.
"Coaching dla zwycięzców" jest prawdziwą kopalnią poruszających historii osobistych, fascynujących studiów przypadków, przykładów rozmów i pytań coachingowych oraz gotowych do użytku narzędzi, które umożliwią ci osiągnięcie mistrzostwa w tej dziedzinie. Nauczysz się też sześciu paradygmatów coachingu sytuacyjnego, poznasz niezwykłą skuteczność technik najlepszych coachów i dowiesz się, jak urzeczywistniać marzenia i osiągać trudne cele.
Potrzebujesz wyłącznie serca, umysłu i energii - oraz "Coachingu dla zwycięzców" - żeby doprowadzić swój zespół do przełomowych sukcesów.

JACK CANFIELD jest uważany za coacha nr 1 ludzi sukcesu w USA. Jest również autorem lub współautorem ponad 200 książek, w tym niezwykle poczytnej serii "Balsam dla duszy" (rozeszła się w nakładzie 125 milionów egzemplarzy!) i "Potęgi skupienia". Trafił też do "Księgi rekordów Guinessa" dzięki największej liczbie książek na liście bestsellerów "New York Timesa", gdzie znalazło się 60 jego prac, z czego 11 na pierwszym miejscu.

DR PETER CHEE jest prezesem i dyrektorem generalnym ITD World. Od 26 lat szkoli liderów z ponad 80 krajów. Jest głównym coachem mentorem i trenerem w programach Jacka Canfielda i Johna Maxwella.

Specyfikacje

Ogólna charakterystyka

Rok wydania 2014
Autor Jack Canfield, Peter Chee
Wydawca Rebis
Format 233x158
Rodzaj Poradniki
Język polski
Ilość stron 296
Podkategoria Poradniki - inne
ISBN *, 9788378185567

Producent:Rebis

Opinie

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi Klientów

Masz pytania?

Zadaj pytanie, a nasza społeczność udzieli odpowiedzi.