Opinie klientów:

Sprzedaje i dostarcza: PROMIS

8980

W magazynie

Dołączona gwarancja: szczegóły

Dla Konsumenta: 24 mies.

Inne oferty (3 ofert)

Product image

W magazynie

Sprzedaje i dostarcza ELDOM

8980

Opis

Czajnik Eldom C245SC (czarny). Elegancki i praktyczny. Czajnik z serii Bubbles dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Filtr siatkowy zapobiega przedostawaniu się osadu z czajnika. Wskaźnik uzupełnienia wody. Praktyczna pokrywka dla wygodniejszego uzupełniania.
Białe i czarne bąbelki Praktyczne, ale i stylowy – taki jest czajnik Droppy Strix. Niebanalna stylistyka została połączona z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi stworzonymi dla Twojej kuchni. Ten model dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych. Wybierz swój i poznaj inne urządzenia z serii Bubbles. Ich oryginalna obudowa ociepli design każdego pomieszczenia.

Siateczkowy filtr Zastosowany filtr siatkowy to rozwiązanie, które pozwoli zapomnieć o niechcianym osadzie z wody. Masz pewność, że podoba herbata będzie czysta i przejrzysta. Wygodny lejek pozwoli na nalanie jej wprost do filiżanki, bez możliwości rozlania.

Wiesz, ile wody jest w czajniku Urządzenie potrafi zagotować jednocześnie do 1.7 litra wody. To ilość, która pozwoli na przygotowanie kilku kubków napoju jednocześnie. Praktyczny wskaźnik wody poinformuje Cię czy czajnik jest odpowiednio uzupełniony.

Bez rozlanej wody Byś jeszcze wygodniej mógł uzupełniać wodę w czajniku, w modelu Droppy Strix zastosowano praktyczną pokrywkę. W ten sposób nalejesz ją bezpośrednio z kranu, unikając rozlania. Zwieńczona uroczym uchwytem, jest nie tylko praktyczna, ale i ładna!

Polecamy również

Specyfikacje

Główne cechy

Pojemność czajnika 1.7 l
Zastosowanie Domowe
Moc 2000 W
Materiał obudowy Plastik
Funkcje Automatyczne wyłączanie Bezprzewodowy Filtr antywapienny Wskaźnik poziomu wody Ochrona przed przeciążeniem Ergonomiczny uchwyt Obrotowa podstawa
Kolor Czarny

Charakterystyka techniczna

Waga 1.1 kg

Producent: Eldom

Opinie


Napisz pierwszą opinię

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić produkt

Dodaj opinię

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania o produkt?

My albo inni klienci udzielą odpowiedzi.

image